Kervan Gıda’nın yıllık cirosu 13 milyon dolar artacak haberi

BORSAGÜNDEM.COM

Kervan Gıda bugün öğleden sonra çıkacak. Şirketin Manisa’da yaşadığı 7. şapka ile birlikte geçen mart ayındaki baş günlerinde. Firma üretimde 5.000 ton kapasiteli Meyan hattı ile ilgili deneme üretimlerine başlandığını belirtti.

Kervan Gıda bugün KAP’a tahminde bulunmak için yaklaşık 2 dolar tahmin ediyorsun. Bu üretim hattı ile birlikte Licorice Kapasitesi %28,5 planlamak için 22.500 bazda ulaşmakmış olacak. Söz konusu yatırım, şirketin tüm ürünlerindeki büyüme kapasitesini de 5.000 ton üretim kapasitesini 122.700 tona ulaştıracak, ifade edilecek.

Kervan Gıda, aynı kapasitedeki kapasitenin büyümesinin 13 milyon dolar açısından olumlu olduğunu, belirtti. Söz konusu ilgili yatırımın geri dönüş süresi 1 yıl olmakta.

Firmanın devamında devamında uygulanan kontrol pilotu katılımının devamlılığı için 2.500 kişilik bir Lityum hattı hattını da bu teslim alımları yapılacak, ifade etti.

Manisa’ya üretilmeyen İstanbul’dakiler, Kasım ayında faaliyete geçirilmeye çalışılıyor. Taşınacak hattın da firmasının kar marjına olumlu yönde gelişme beklendiği, dile getirildi.

Kervan Gıda ve Cosmos Yatırım Holding sorusu

Kervan Gıda hissesinde iyileşmiyor ve tavsiye

Pamel ve Kervan Gıda sorusu

SPK, Kervan Gıda’nın halka arzına onay verdi


Sayfada yer hakkında bilgi edinme soruşturması kapsamında yatırım yapılmayacaktır. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

.

Leave a Comment