Keşke Remake’i Yapılsa da Oynasak Dediğimiz 10 Oyun

Oyunda, geçmişin tozlu raflarında hapsolmuş birçok klasiğe ev sahipliği yapıyor. Bu becerimizde de keşke gelecek teknolojisiyle yeniden yapılsa da oynasak dediğimiz bu inşaatı anacağız.

”Yeniden yapılmak” dediğimiz, onun anlamıyla eski ve artık olan bir kullanım amacı ve tasarımında en tasarlanarak tasarlanabilir. modern bir kavuşması ile ortaya çıkan oyunlar sayıca artmaya başladı. The Last of Us I. Bölüm, Dead Space’de bahsedilecek konularda yeniden hazırlık ile geleceğimiz hakkında olacak.

Bu, aslında güzel bir şey olsa da oyuncular olarak ”remake”in güçlüsü gerçekten hak eden oyunlarda görmek istiyoruz. Sözü, haftalarda duyurulan The Witcher ve Silent Hill 2 yeniden yapımı gibi. Bizler de keşke bizim şansımızda yeniden yapılsa da doya oynasak dediğimiz 10 oyundan oluşan bir liste ile karşınızdayız.

Keşke remake olsa da oynasak dediğimiz oyunlar

  • Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Savaşı
  • Kan yoluyla bulaşan
  • Kabadayı
  • Dante’nin Cehennemi
  • Serpinti: Yeni Vegas
  • Yarım hayat
  • Elder Scrolls III: Morrowind
  • Prototip
  • psikonotlar
  • Kızıl Ölü Kefaret

Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesi olan Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Savaşı, günümüzde bir internet kafelerin vazgeçilmeziydi.

Türk oyuncular olarak, stratejik olarak ayrı bir ilgiylek olsak yanlış olmaz. Strateji oyunlarının eski hayattaki geride kalanların kalsa da hiç unutamadığı BFME serisiaradan geçen görüntülerden haberdar olmaktan zevkle oynattırıyor.

Önce Electronic Arts çatısı altında oyun oynamak, ne yazık ki yıllardan bitmesi bitmesi yüzünden kaldırılmıştı. Çok uzun ömürlük bu yeniden yapımı, küçük zaman göremeyeceğiz gibi. Buna hâlen daha farklı ama büyük umutlarımız var.

BFME 2 savaş sahnesi

Bildiğiniz içinde, THQ Nordic gibi oyunbracer yetiştiricilerini da içerir Em Group, ayılarda aylarda Yüzüklerin Efendisi markasının satın almıştım. Ayrıca Embracer Group’un eski tarz oyunlarında sevdiğini ve strateji ayrı bir ilginu da eski tarz.

Bu da yeni bir gerçek zamanlı yüzüklerin Efendisi strateji oyunu için umutlarımızı büyük oranda artırıyor. Aynı zamanda BFME araçlarından insanlar tarafından geliştirilmekte olan bir hayran projesinin var da olmasını istiyoruz. Aşağıdan videona bağış projesi, hazır kullanıma ücretsiz bir şekilde bir dizilecek ve daha çok tamamlanmak üzere olacak.

Bloodborne zaten taş gibi, bu yüzden minik bir ”remaster”a da şifayız.

İlk önce uygulanmaya çalışılan oyun en çok beklenen yıllardan bir olan olan, içinde ilginç bir hikaye barındırıyor. Sadece PlayStation 4’e özel olarak sürülen souls-benzeri inşaki, çok büyük bir hayran kitlesi tarafından PC’ye de bekleniyor.

Bloodborne, sadece PlayStation 4’e özel olarak kullanıma sığdırılmaya çalışılmayan bir ortamda mükemmel bir şekilde oynanabilecek sunmuyor. Oyuncular bu kadar uzun sürecek PlayStation 5 ile PC’nin duyurulmasını bekliyor. Elbet bir gün PC’de Bloodborne oynayacağız…

Rockstar Games’in sevilen oyunu Bully’de yenilenmiş hali ile çok arzudik.

Rockstar’ınTA VI’ya sahip olmak için Bully ile Red Dead Redemption’ın yenilenmiş versiyonlarını iptal etmek söylentisi ortalıkta dolaşsa da GTA’nın birazcık bir kısmını bu oyunların yeni yenine ayrılacak.

GTA Trilogy’nin tam bir fiyasko olarak standart sürümlerini bitirmek markalarını yan stüdyolara teslim olmaya hazır olmak, eğer bu oyunların yeni versiyonlarını geliştirecek birlikteliğinde kendi içine girecek. İsminden de sevilen zorbalık ve eğlence dolu bir oyunla dolu bir oyun olan bully, örneğin pek rastlamadığımız bir deneyim olan vaded.

Bir kişilik kişiliğine, oyunun başına düşen, tekrardan oyunlarından bir tanesi olan Dante’nin kişiliğine dönüşebilir.

Electronic Arts’ın kapattığı programlardan bir küçük Visceral Games’in işlerinden bir tanesi olan Dante’s Inferno, hack & slash birlikte bir aksiyon macera oyunuydu. Etkileyici bölümlerin düşmanları, savaş sistemi, tasarımı ve evreniyle “Bile oynanabilirliği yüksek” bir yapım.

Dante’s Inferno, ne yazık ki PC’de bulunmuyor. Ayrıca oyun, Xbox Game Pass’in kütüphanesinde bulunsa da oyun salonu kilidine sahip olduğu için erişilemiyor. Bu tarz bir şekilde yeniden işlenişini, yaşanabilecek yaştaki eski zamanların yaşarken yaşadığı bu tarz bir deneyimlemeden önce verirdi.

Hem Bethes de Obsidian’ın hem de Xbox’a aitken neden Fallout: New Vegas’ı listemize eklemeyelim ki?

https://www.youtube.com/watch?v=lx-1fm2cq8

Bir araya gelen Bethesda ve Obsidian Entertainment, iş birliği ile oyun yıllarda en başarılı rol yapma oyunlarından bir olan olan Fallout: New Vegas’ı ortaya çıkarmıştı. günümüzde safra mod üretir büyük uçaktan tatmaktan tatmaktan damağımızda.

Bethesda’nın şu anda Starfield ve The Elder Scrolls ile Obsidian’ın da Pentiment, Avowed ve The Outer Worlds 2 ile ilgili olduğu düşünülecek olsa bu yeniden yaratmak için uzun bir süre olmak gibi.

Half Life’ listeye.

Piyasaya genel olarak her oyun ile bir başarı elde eden Valve, oyunun büyük olması en ünlü markalarından bazılarına sahip. Buna rağmen oyun yayımcılığı konusunda eğitim pasif kalan bir şirket.

Bu nedenle Half Life konusunda pek ümidimiz olmasa da bu yeniden yapımın bir gün gibi görünüyor. Üstelik Half Life’ın ruhani oyunu Black Mesa gibi bir alternatif de var.

Bu tarz başarılı ve eski klasikleri oynamak eski nesil da hakkına sahiptir. Bir “Doğrudan tedavi etmek”‘ olan çürütücü oyunlardan bir Morwind, derin hikayesiyle Onu oynayan onun rolünü çalmış, bağlamıştı.

Zamanında ses getiren bu ve yüksek puanlar toplayan gelecek teknolojisinde de deneyimlemeyi çok isterdik.

Activision’ın eski markalarından olan haklarından olan Pro kalitesindeki serilerden.

Aslında eğlenecek bir temaya ve oynanabilen bir ev dizisi olan Pro’da bir potansiyel sahipe anlatılıyor. Eğer daha sağlıklı bir şekilde yeniden işlenecek bir seri oluşturabileceksiniz, Activision’ın tekrardan ilgi gerektiren markalarından.

Neyse ki Prototip markası da dahil olmak üzere Activision Blizzard’ın eski markaları için hâlen daha umut var. Xbox’ın başkanı Spencer, satın alan diğer markalara da satın almayı hak edeceklerini açıklamıştı. Bu da her yıl Call of Duty gördüğümüz bir maratona girmeyeceğiz demek oluyor.

Hazır Psychonauts 2’nin de başarılarının ardından, birkaç yıl önce yıl önce çıkarılan Psychonauts’u tekrardan görmeyelim mi?

Xbox’a ait bir stüdyo olan Double Fine Productions tarafından büyük Psychonauts serisi, bir oyuncunun kitlesinin klasiklerinden. The Game Awards’ta elde edilen bilgilerle elde edilen ve hatta elde edilenler tarafından elde edilenler yılın oyunlarına adaylarından bir tanesiydi.

Direkt olarak bir devam oyunu olan Psychonats 2, birlikte ilk oyunse olan hikâyesini hafiften özet geç de yeterli olamıyor ve karakterlerle bağınızı kuvvetlendiremiyor. Bu da oyuncuda ilk oyunu oynamaktan doğuruyor. Haliyle çıkışından yaklaşık 20 yıl geçmiş bu oyunu tekrardan izlemek güzel olurdu.

Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2 hikayenin devamını hikayeyi yeniden gözden geçirmek da uzun yıllark’ olmak Dead gibi duruyor.

Evet, yanlış okumadınız. Yıllar önce yönlendirme oyunulen Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2’nin hikayesi devamı özelliği. Bu nedenle Red Dead Redemption 2’yi yedi donanım alıştırması yapmalarından bir tanesi.

Red Dead Redemption 2 gibi şaheser niteliğinde bir yapımn sonra Red Dead Redemption’ın yeniden yapılışında her ne kadar kapsamlı olacak Rockstar Games’in içinde olacak yakın zamanda böyle bir bitki yok gibi.

peki siz en çok oyun geleceğimizi standartlarında yeniden tasarlamak isterdiniz mi?

Leave a Comment