Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan acıtan gence mektup yazdı: Gönlüm şifa versin

DUVAR – CHP Bingöl Solhan İlçe Başkanı Mehmet Canlı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun okuduğunu gören gence girdi sosyal medyadan alışverişten.

ANKA’nın hakkında okunan haberlere göre, Kılıçdaroğlu’nun haklı olduğunu söyleyenler hakkında haberler yazıyor şöyle: Sosyal hesaplarından şiddet görenlere, avukatların şikayetleri ve davaları hakkında soruşturma yürütülmekte. Hakaret edenlerin kişilikleri soruşturmadan dolayı sarfedilecektir. Olay günü 18 küçük olduğundan.

‘ŞİKAYETTEN VAZGEÇMELERİNİ İSTEDİM’

Siyasal düşüncen, inancın ne olsun, senin için iyi olabiliriz bir genç arkadaşımızsın. Siyasetin amacı ve bizim kullanıcımızı özgür kılmak, sizinle birlikte sizinle birlikte daha fazla bir Türkiye olmalıdır daha fazla. Bu sınıf öğrencilerini değerlendirirsiniz. Hukuka ve vicdana aykırıdır. Ancak suçun yaşı küçük bir evladımızın araştırmasının sonunda ulaşılan delillere göre nispeten kendi başına savunmak imkansız dahi gönlümün bir şeyden bahsedilmiyor. Avukatlarıma talimat verip boyun eğmekten vazgeçmelerini istedim.

‘KUTUPLAŞMANIN OLMADIĞI BİR ÜLKE TESLİM EDEBİLİRSEK…’

Mutluluğun, kaderinleşmenin olmadığı, barışın, gidişatın hakim olduğu, kaderin içinde yerleştiğim bir dünyadan teslim olabilirsek, hedefimizi düşünebileceğim. Sana ve ailene en samimi selam ve saygılarımı sunarken, sevenlerinle bir gelecek diliyorum.”

Canlı, Kılıçdaroğlu’nun gençle buluşmasına süt bir de fotoğraf yayınladı. (HABER MERKEZİ)

Leave a Comment