Kim Min Jae için rekor bonservis!

Sezon başında 18 milyon Euro’luk Fenerbahçe’ye transfer olan Güney Koreli yıldız Kim Min Jae, İtalya Serie A’da görünen performansla dünyade iddialarıyla dikkat çekti. İngiltere’den Mail sitesi, Kim Min Jae’nin yeni adresini işaret etti ve rekor bonservis ücretini duyurdu. İşte detaylar…

İTALYA’DA AYIN OYUNCUSU OLDU

Sezon başında Fenerbahçe ‘den İtalya Serie A takımı Napoli’ye transfer olan Kim Min-Jae şovla dikkatleri üzerine çekiyor. Güney Koreli oyuncu sadece savunmada değil hücumda da takımına geliyor.

Serie A’da geçen yarışmada iki yıl boyunca ilerlediği kanıtlanmıştır.

Fenerbahçe, yıldız oyuncuyu 2021’de 3 milyon Euro’luk bir tahmin Pekin Guoan’dan Ağustos ayında transfer etmişti.

KİM MIN JAE: ÇOK MUTLUYUM

Napoli forması giyen Kim Min Jae, takımının ligde Torino 3-1’lik karşılaşmada tartışmalarda bulundu.

Güney Koreli savunmada, “Napoli gibi bir okultem için çok mutluyum.” dedi.

Takımın teknik direktörü Luciano Spalletti için övgü dolu ifadeler kullanan Kim Min Jae, “Teknik direktörümüz harika bir insan. Birlikte sadece savunma değil, hakkında gelişebileceğimi biliyorum” diye.

İNGİLTERE’DEN KİM MIN JAE İDDİASI

Napoli formasıyla harikalar Güney Koreli savunmacı Min Jae, sergilenen dünya devlerinin radarına girdi. İngiltere’den Daily Mail, Kim Min Jae için geniş kapsamlı bir içerik yayınlamaktadır. Alvise Cagnazzo imzalı Kim Min Jae’nin yeni adresi için önemli bir iddia yer alıyor bonservis ücreti de okuyuculara aktarıldı.

Daily Mail’de yer alan haberde Kim Min Jae için nasıl ifadeler;

“Gelişmiş bir teknik yok. 1950′ savunması gibi ve kontrolleri tarafından o kadar sıkılıyor ki, çekiminden önce tünelde yanındayken bile kontrol. , Sergio Ramos ve Fabio Cannavaro’dan ilham alan ve çok Koylubaly’nin elde etmeyi başarmayı. Uzun vadede bu kolay olmayacak. 2015 yılındaki üniversiteden biri olan Yonsei Üniversitesi’ne kayıtlı işletme bölümündeki ikinci yılında profesyonel futbola tamamlanmış için okuldan bitmiş. İtalya Se rie A’da şampiyonluğu kazanarak Napoli efsanesi olmak istiyor.”

REKOR BONSERVİS

“40 sayfalık sözleşmesinde 50 milyon Euroluk (44 milyon sterlin) serbest kalma üretimi var. aşılmaz bir duvar kağıdı ideal bir oyuncu ve için yaşamak bir hedef olabilir.”

YENİ ADRESİ İÇİN İŞARET VERDİLER

“Manchester United’ın Kim Min Jae için bir mezra yapılabileceğim. Kim Min Jae’nin serbest kalma kutlaması 2023 Temmuz ayında olacak olacak. Napolileri, Kim’in İtalya’da ortamında uzun süre devam umuyor. Kim Harry Maguire’ın fiziğine sahip olan ancak İngiliz defans eğitimine kıyasla bir deneme şansına sahip. Şu an dışında kalana ödemeye çok fazla fazla olacak.”

.

Leave a Comment