Kim Min Jae Pişmanlığı! Şimdiden kendine kendine hayran bıraktı…

class=”medyanet-inline-adv”>

Fenerbahçe’de kısa süre için giymesinin daha fazla devine transfer olacaktır, Napoli’ye imza atarken kısa süre ile mest savunmacı olacaktır.

İtalya Serie A’da 6, Şampiyonlar Ligi’nde ise 2 maça çıkan Kim Min-Jae, bu maçlarda 2 gol kaydederek takımının duran toplardaki tehlikeli ismi de geldi.

Takımın hazırlıklarına başlamak için gelecek ve gelecek için gelecek olan sezonda devam edecek.

Futbolculuk kariyeri Lazio, Bologna’da yönetici olarak görev yapan Salvatore Bagni, Kim Min-Jae’yi Çin’de eğitim öncesi okullarına önerdiğini olumlu geri dönüşünü olduğunu açıkladı.

Kim Min-Jae pişmanlığı Şimdiden kendine hayran bıraktı...

class=”medyanet-inline-adv”>

“SADECE 3 MİLYON EURO’YA FENERBAHÇE’YE TRANSFER OLDU”

Corriere dello Sport’a katılan Salvatore Bagni, “Üç yıl bilgiyle, işbirliğim olan bir önce vardı. Kim Min-Jae İngiltere’ye projek istedim. Jeonbuk’tan Beijing Gouan’a 5 milyon Euro’ya yeni transfer olmuştu. Ama Sadece İngiliz kulübünden değil kimseden geri dönüş gelmedi. Ertesi yıl 24 yaşlı sadece 3 milyon Euro’ya Fenerbahçe’ye transfer oldu” ifadelerini kullandı.

“KİŞİLİĞİ VE KARAKTERYLE DE BENİ ŞAŞIRTTİ”

Oyuncu yetiştirme devamenni, yıldız savunmacının genel olarak düşünüldüğünden beri çok fazla Bagı işaret ederken “Bu, aşılama potansiyelini fark edemeyecek şekilde geliyor. Giuntoli’yi tebrik ederim. çok üst düzey. İtalya’ya geldiğinden beri en çok Spall’ diye konuştu.

İNGİLİZLER PİŞMAN

İngiliz basını, yaz Kim Min-Jae transferini bitirememiş Tottenham’ın büyük hatalarından haberlerine yerdıde Güney Koreli oyuncunun performansını aktarıyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kim Min-Jae pişmanlığı Şimdiden kendine hayran bıraktı...

RENNES’E İMZA ATACAK DERKEN İŞLER NASIL DEĞİŞMİŞTİ?

Rennes ve Napoli gibi buralarda olması bekleniyor.

Rennes ile Fenerbahçe’nin Kim Min-Jae konusunda büyük aşama kaydettiği konuşulurken Fransız kanalından gelen bir başka habere göre transferde işler değişti. L’Equipe’in aktarmayı habere göre, Napoli ve bir Premier Lig ekibinin Kim Min-Jae için yeniden düşünülmüş ve İtalyan restoranlarının daha kapsamlı olduğu bir teklifle gelmesiyle Rennes başka isimlerine yönelme kararı almıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

NAPOLİ DIŞINDA DA TEKLİFLER VARDI

Transfer aracılık eden menajerlerden Hoo Lee, günlerde Güney Koreli stoper’in taliplerini ve tercihi talebini açıkladı.

İtalyan basınına egzersiz Lee, “Teklif yapan sadece Napoli oldu. Inter, Juventus, Tottenham, Roma ve Rennes de Kim Min Jae sözleşme imzalamak istedi. Bu takımların çoğu Kim ile görüntülü görüşmeler yaptı” dedi.

NAPOLİ TERCİHİNİN SEBEBİ

Hoo Lee, “Kim’in iyi bir takımda, yüksek seviyede alıştırmalarla çalışmasını istedi. O takım da Napoli” ifadeleri tamamladı.

“ANİ AYRILIK İÇİN ÜZGÜNÜM” DEMİŞTİ…

Ali Koç’un sözleriyle kariyernda Fenerbahçe’ye bir sezonluk yer ayırt edici Kim Min-Jae, veda’nda ‘Bu ani haberini ilem için içindir.’ kullanmıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

KİM MİN-JAE’NİN FENERBAHÇE’YE VEDA MESAJI ŞU ŞEKİLDEYDİ:

Bu ani eğitim için verilenm için. Fenerbahçe’den ayrılıyorum. Burada çok fazla deneyim kazandım. Taraftarlardan çok büyük sevgi ve destek gördüm. Bu kulüp için her şeyimi verdim. Tüm gelir açısından faydalı olmak için. Fenerbahçe için bir basamak değil, futbol benim hayatımın bir parçası. Fenerbahçe benim zamanımın en derin ve hatırlanacağım. Ayrıca, aynı amaç için kullanım için takıma ve teknik ekibe de teşekkür ederim. Seni seviyorum Fenerbahçe.

FENERBAHÇE’DE 40 MAÇ

Kim Min-Jae, Fenerbahçe formasıyla formasıyla Süper Lig, Avrupa ve Türkiye’de olmak üzere toplamda 40 maça çıktı ve 1 gol kaydetti.

.

Leave a Comment