Kimlik Numarası Son Rakamı 0-2-4-6-8 Olanlar Ödemelerini Aldılar Bile

Kimlik numarası son rakımı üzerinden yapılan ödemelerde, özellikle Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından nakit kullanana internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ödemeler verilmeye başlandı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet siteleri üzerinden yapılan duyurularda bireysel olarak banka kredi puanım uygun olması durumunda, diledikleri zaman cep telefonları üzerinden isterlerse mobil uygulamadan, isterlerse de SMS atarak, başvuru yapabilecekler. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bu haber ile birlikte kredi başvurularını kullanmak isteyen tüm araştırma için 36 ay vadeli kredi ödemeleri yapılması.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank kredi notu yapmak isteyenler atanmışlar cep telefonlarının mesaj bölümüne girerek kredi yazıp boşluk bırakır TC kimlik numarasını gösterir, 44 25 numarasına verebilir. Akbank üzerinden SMS ile kredi işlemi yapan kişiler, onay almaları durumunda en yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Akbank ayrıca, Direkt uygulama kullanımı sonucunda kredi ödemelerini vereceğini açıkladı.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi bulunmasında bulunmasını istemek istediğinizi gerçekleştirmek için şubelere gitmeden cep telefonunuzdan SMS üzerinden atabilirsiniz. Kredi yapılandırmasını kullanmak isteyen alıcı, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum süresinin sonunda bu mesaj: 44 11 numarasını gönderin veya yapı Kredi Bankası, mobil uygulama gereksinimi üzerinden kredisi verilerinde bulunabilir. 50000 tl’ye kadar sizlere verilecek olan bu kredilerde nakit tüketimi olan kullanım diledikleri zaman kredi ödemelerini gerçekleştirmektedir.

EMEKLİLERDE ALACAK

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılan bu kampanyalarda, emekli maaşı alan tüketicilerde kredi başvurularını gerçekleştirebiliyor. Emekli maaşınız varsa bu iki banka üzerinden yer alıyorsanız, şubelere giderek kimliğiniz ile birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ne kadar kredi incelemenizi görün. Emekli maaşı Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinde olan kişiler ayrıca kredi kartı ve yüksek limitli, emekli promosyonlarda verilmektedir.

Leave a Comment