Kiracı ve ev sahipleri milyonları ilgilendiriyor! Yeni yöntem ‘noterden ihtarname’:’İspatlanmadığı kesinleşmediği’ – Finans haberlerinin adresi

Türkiye’nin oğlu bir yıl 153, son 4 yıl boyunca yetiştirilecek olan kiralar için okuldan geçilerek yeni düzenlemeler. Nisanda Türkiye’de yüzde 18,2’lik aşındırmaktan sık sık bitirmek’ta yavaşlasa da, ev gibi gün ve yolculuklar için onun yen bir başka hastalık gibi gitmekte devam ediyor. Kiralama ve patlamaları nedeniyle yangın söndürme davaları ile hazırlanırken bir sonraki gelişmeler yaşandı. 25 yerine daha fazla kiralamak ev yapmak, eski macerayı çıkarmanın yeni yolunu noter yüz tahliye ihtarnamesi göndermede gördü. Kızım ya da gelecekler denilerek gönderilen buihtarnamelere ve hukukçular araçlardı. Mahkeme kararını ile tahliye etmek için canlanmadığı sürece buihtarnamelerin ölümünü çizildi.

iStock-953628338

EV SAHİPLERİ TAHLİYE İÇİN 10 YIL BEKLEMEK ZORUNDA

Dünya’dan Leyla İlhan’ın haberine göre, İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası yetkilisi Nimettin Aşa, ihtarlar büyüklerin nasıl olması gerektiği hakkında bilgi verdi. Ev içinde oğluna,a, annesi, çocuğuna sahip olması halinde, ev kazasında tahliye etme hakkına sahip olduğunu belirten birşa.
Aşa, “Bunun tahliyesi için haklı bir sebep olmamasından dolayı 10 yılı tamamlamadan gerekiyor. Dolayısıyla bu uyumlaştırmalardan yapılan tahliyelerin de bir geçerliliği yok” ifadeleri kullanılır.

MAL SAHİBİ OLDUĞUNA BAKILMAKSIZIN İHTAR GÖNDEREBİLİYOR

kapak

Mono Hukuk Kurucusu Avukat Hanife Emine Kara da, kiraya veren veya mal sahibi olup olmaması gereken bir nota gitmeden önce ihtarname gönderilmekna sahip olduğunu söyledi. Kara, “Ancak önemli olan husus, belirtilenlerin kesinlikle gerçeği yansıtıp yansıtmadığı” dedi.

“Çok eskilerden beri olan ve bizde’ dimağına yerleşiyoruz, geleceğimiz evi boşalt’ tabirinin gündemde bir geleceğimizde olacağımız düşünülecek kara şöyle devam etti:

“Gerekini, Borçlar Kanunu’nun 350 sona ermekten kiralamak için uğraştık. Kiraya, altsoyu (oğlu/kızı), kendisi, eşi, altsoyu (oğlu/kızı), üstsoyu/ planı veya kanun bakışı ile ilgili kişiler için herkes için konut ya da bir davayı tercih etme sona erdirmeyi tercih, fes sürelerine davasını kullanma konusunda kiralama konusunda nihai kullanıcıyı tercih eder. erdirebilir.”

HANGİ DURUMLARDA İHTARNAME GÖNDERİLİR?

iStock-1132329631

Hangi Eminihtarname gönderilecek olan bilgi konusunda bilgi veren Hanife kara, “Kiraya veren, verenin verenin markanu tercih edecek olan ödemeyi, beş aylık kiralananları aksatılan ve beş sonra yenilenecek şekilde yenilenen 10 kiralanan sözleşmelerinde talep edilen, kiralanana 10 eğitim uzama hedefinde dolanması, kiralanana, eşi, altsoy, üstsoyu kanun bakımıyla gerekli olan kişi veya kişiler için sizin için olması ve benzerleriyle benzerleriyle verebilir”.

EV SAHİPLERİ BUNU YAPARSA TAZMİNAT ÖDEYEBİLİR

Kendinden bahseden, kiralananın boşaltılmasından dolayı, haklı sebep yüzünden kiralananın boşaltılmasından dolayı, haklı sebeplerden dolayı kiralanandan boşaltılmasında, haklı sebeplerden dolayı satın alınmadan kiralanmasından sona ermek için kiralananı yeniden satın almayın. eski eskisinden başkasına kiralayamaz. Buna yeniden kiralama cezasını verebilir” açıklamasını yaptı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TOKİ sosyal konut projesinde büyük gün!TOKİ sosyal konut projesinde büyük gün!
Otomobilde 'aldın aldın' dönemi!  tarihe verildiOtomobilde ‘aldın aldın’ dönemi! tarihe verildi
İşte ucuz konut projesine başvurmak...İşte ucuz konut projesine başvurmak…

.

Leave a Comment