Kocaeli’de akıl almaz olay! Canlı yayına çıkacağını duyunca kurşunladılar

Kocaeli’de işi ile uğraşan Rıvan Atsız, iddiaya göre çokağabeyi, yeteneğid ve yeğeninin de olduğu kişiler tarafından 14’da darp edilmişti. Alacak-verecek meselesiyle ilgili husumetli olan ileri sürülen Atsız ile yakınları arasında yeniden tantana. İddiaya göre, Rıdvan Atsız şikayetini geri çekmediği temelden vuruldu. Tedavi edilen Atsız, kuzeni CA’nın yapılmasını öne sürdü.

“ŞİKAETİMİ GERİ ÇEKMEDİĞİM İÇİN BENİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİLER”

Can hakkındanbeyim ifade eden Rıd amcamın oğlu CA iş yapıyorlar. CA’nın bende 185 bin TL parası vardı. Beni darp ettiler. diye şikayetimi geri çekmedim. 29 Ağustos’ta şikayetimi geri çektim. Bana ‘Biz sana demiştik, ifadeni geri çek, sen ifadeyle geri çekilmişsin çekmesin.

Ekran görüntüsü_5

“CANLI YAYIN PROGRAMINA KONUK OLACAĞIM DİYE AYAĞIMA KURŞUN SIKTILAR”

CA hakkında şüphe duyduğunu kaydeden Atsız, “Benim can güvenliğim yok, devlet tarafından bu insanlardan uzaklaştırıldım. Adamlarmayı da silip geçtiler. Beni darp ettiler, gasp ettiler. İki ay kadar kadar beni darp ettiler, üstüme ne varsa aldılar, zorla arabaya bindirmeye ne varsa aldılar. En son da şikayetimi geri çektiğim, canlı yayına yönelik hizmetlere binme kurşun sıktıkları” diye konuştu. Olayla ilgili başlamaılırken, kaçan 3 kişi arandığı öğrenildi.

Ekran görüntüsü_6

Ekran görüntüsü_7

Ekran görüntüsü_8

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Veliler isyan etti! Veliler isyan etti! “Vaatler yerine getirilmedi, aylık 650 TL böyle olmaz”
Ermenistan'ın provokasyonu çatışmaları başlamamıştı!  Azerbaycan şehit olduğunu açıkladıErmenistan’ın provokasyonu çatışmaları başlamamıştı! Azerbaycan şehit olduğunu açıkladı
Devlet hastaneleriyle ilgili flaş iddia!  Kota mı geldi?Devlet hastaneleriyle ilgili flaş iddia! Kota mı geldi?

.

Leave a Comment