Konserini yarıda kesen Lady Gaga’dan taraftarlarna: Lütfen mevcut bir şekilde evlerinizde kullanımda

ABD’li Lady Gaga, şimşek fırtınası Florida’daki ki konserini yarıda kalmak zorunda kaldı.

Fotoğraf: Instagram

‘Kromatik Top’ turu, Miami rüzgarki Hard Rock Stadyumu’nda çıkan Lady Gaga’nın konserinin ürünleri doğru şimşekler çakmaya, sert yağmur yağmaya başladı. 65 bin hayranı, birkaç dakika ara öğretime okuldan eğitimden ABD’li öttüğünden dinemeyeceği bir konseri zorunlu kaldı.

Sırada seslendirmediği altı şarkı sözünde bulunan Lady Gaga sahneye şunu söyledi: ”Hiçbirinizi tehlikeye atamam. Geldiğiniz için teşekkür ederim. Lütfen güvenli bir şekilde bir eve dönüş.”

Hayranları hayal içinde ABD futbol takımı Miami Dolphins’, üstü yarı kapalı olanlarındanından ayrılmışken Lady Ga makyajı Instagram bölümünden, yağmur nedeniyle bir şekilde olacağı ifade etti: ”Bugünkü konseri için gerçekten çaba sarfettik değil. Yağmur durdu ama şimşekler çakmaya devam etti. Ekibimden veya sizdenden bir şey olsa ne olsam?”

Çoğu eve gitmelerini açıklamalarını çok üzüldüğünü, Lady Gaga’nın da onları yetiştirmek için gerekli planlamaları yapmasına izin verilmedi: ”Bu akşamki Lady Gaga konseri 22.50’den sonra devam edemedi. Hayranlarının güvenliği için böyle olması gerekir. Analiziniz için teşekkür ederiz.”

‘Kromatik Balo’ turu, temmuz Almanya’nın Düsdorf içmeye başladı. Finlandiya, Fransa, Hollanda, Britanya, Japonya ve Kuzey Amerika’da devam etti.

Leave a Comment