Korona kabusu oğlu bulmuyor! Vaka özen son 24 seans 9 binin üzerine gittiği yere geçici hastane kuruluyor

Çin’in güneyindeki Guangdong eyaletinin merkezi Guangzhou’da, artan Kovid-19 vakaları karşısında geçici hastane kurulmaya başlandı.

SON 24 SAATTE 9 BİNDEN FAZLA VAKA

Geçtiğimiz günlerde karantinalar örnek gösterilerinin de düzenlendiği kentte günlük vaka sayısı son 24 günü 9 binin üzerine çıkmış durumda.

Korona kabusu oğlu bulmuyor!  Vaka özen son 24 seans 9 binin üzerine gittiği yere geçici hastane kuruluyor

“SIFIR VAKA” POLİTİKASINDAN TAVİZ VERMİYORLAR

Vakaların nüfusa oranlarının az olmasına ve büyük bölüm hastalık belirtilerini göstermesine rağmen Çin, “sıfır vaka” olarak hayatını katı bir şekilde kontrol sonuçlarını kontrol etmeye devam ediyor.

KATI VE GENİŞ ÖLÇEKLİ TEDBİRLER BÜYÜK TARTIŞMA YARATTI

Kovid-19 vakalarını ortaya çıktığı yerde bastırmayı ve bulaşma zincirini kesmeyi amaçlayan strateji, karantina, seyahat masrafları, toplu tahliye, imalat, ve ticaret hizmetleri sektöründeki masrafların kısıtlanması veya kapalı devre sürdürülmesi gibi katı ve geniş çaplı operasyonlar başlatıldı. Tedbirler, hayatın olağan açıklamalarına müdahalenin yanında ekonomik maliyet açısından da tartışmalara yol açıyor.

Son Dakika güncel Korona kabusu oğlu bulmuyor! Vaka dikkatli son 24 seans 9 binin üzerine gittiği yerde geçici hastane kuruluyor – Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından sızıntıları bütün haberler dosyaları hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Leave a Comment