Korona virüs ABD’deki laboratuvardan mı sızdı. Dünyaca ünlü tıp dergisinden bomba iddia

Dünyaca ünlü dergi The Lancet, korona virüs pandemi ile ilgili iki’deki bir öğrenciyle koronanın hakkında genelleştirilmiş.

Makalede, dünya genelinde 28 bilim insanı tarafından yazılan 58 sayfalık yer yer alıyor.

Makalede, Covid-19’a yol tarifi virüs olan SARS-CoV-2’nin doğal olarak bir kolaylıktan (hayvanlardan sevindirici) veya bir harikasından geçen zamandan “mümkün“belirtildiği belirtildi.

BOMBA İDDİA: “ABD LABORATUVARLARINDAN ÇIKTI”

, Covid-19’un bir pazarda çocuklardan yaygın olarak kullanılan çalışma Çin’in wuhan laboratuvarlarından bahsediyoruz. Ancak, makale aynı zamanda ABD laboratuvarlarını “özgürlüğün henüz araştırmadığını” ve Ulusal Sağlık Enstitüsü ile ilgili virüsler-CoV ile ilgili virüsler- olaylarını detaylarını atlattığını belirtiyor.

Lancet Komisyon Başkanı ve Columbia Üniversitesi ekonomistirey Sachs, bilgisayarn doğadan değil, bir ABD biyoteknoloji laboratuvarından başlatılana ilk adım attığını söyledi.

Sachs, Temmuz’da Politico adlı bir hikaye hazırlamak, virüsnn “büyük ABD laboratuvar araştırmalarının kapsamlı incelemesi“dedi.

Sachs, “Tabii ki doğal olarak bir da olabilir. Her iki kabul de bu uygulanabilir” dedi.

AÇIKLAMA TARTIŞMA YARATTI

Karşıdan, Sachs’ın tartışmaları bilim insanlarının tartışması. New York Senatörü’nün oğlu olan aşı hayali teori adınısyeni Robert F.

Kanada Aşı ve Enfeksiyon Hastalıkları Örgütü’nden bir virolog olan Angela Rasmussen, “Bu, Lancet’in bilim ve tıpla ilgili temel iletmedeki liderlerle ilgili en büyük vericilerden biri olabilir. Raporun, Covid-19’un nasıl ortaya çıktığına dair kanıtları hakkında” şoke edici“dedi.

Glasgow Üniversitesi Virüs Araştırmaları Merkezi Profesörü David Robertson ise “Gerçekte hayal olma ihtimaline dair bir tahminde bulunulabilir. Doğal öğrencilerden bahseden, örnekle ilgili türler e öğrenim kanıtlarının olduğu doğru, bu ABD laboratuvarlarının dahil olduğu örnek spekülasyonların yaklaşık bir olduğu gibi tasvir ediliyor” dedi.

Sachs, açıklamasının arkasında olduğunu söyledi. SARS-CoV-2’nin nasıl ortaya çıktığı konusunda kişisel olarak “bu bölümü denetlediğini” dedi.

.

Leave a Comment