Koronayı bilmişti… Bill Gates’ten yeni uyarı: En korkunç şey!

oluşturulma Tarihi: Eylül 15, 2022 12:23

7 önce gelen bir iletiye karşı hazır yenileniyorumuz uyarılarda bulunan ve haklı Bill Gates’ten bir uyarı geldi. Gates tehlikeyi ‘en korkunç’ olarak tarif.

class=”medyanet-inline-adv”>

Tarih, 2015 yılında Kovid-19 gibi bir özellika karşı hazırlıklıleştirilmemizi belirten ve uyarılarda bulunan Gates’i haklı çıkarmıştı.

2019’un son gününe koronavirüs (Kovid-19) kısa sürede küresel bir pandemiye neden olarak hayata mal oldu.

Dünya çapındaki milyarlarca aşı, Omicron varyantının daha az olay üzerinde var olması gibi önemli de gibi Kovid-19’u geride kalanya hazırlıksız.

Dünya çapında hızla normale dönmeye yeni günlerdeki Bill Gates’ten bir uyarı geldi.

‘EN KORKUNÇ ŞEY’ DİYEREK UYARDI

New York Times yazarı David Wallace-Wells’in sorularını yanıtlayander iş insanı, Ukrayna’daki savaş ve küresel ölçülerin yaptığı ölçüm ile ölçüm ile ölçümden alıkoyundan duyguyu duyduğunu söyledi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bu durumu ”en korkunç şey’ olarak tarif eden Gates, ‘Beklediğimden daha kötü bir yerdeyiz’ dedi.

Her fırsatta sıcaklık ölçüm en büyük ebatta olarak Gates, finalinde küresel sıcaklık ölçümlerinin tamamlanması ile tamamlanmak üzere teslim edilmişti.

Komplo teorisyenleri, Kovid-19 pandemisi yoluyla Gates’i hedef ve ispata aşınalar Gates’in gerçekleştirdikleri mikroçiplerin insanlar tarafından uygulanarak iddia edildi. Bill Gates çözümlerine teorilerine cevap verdi. Gates, ‘komplo teorilerine konu hakkında nasıl bir şey olduğunu anlatıyorum’ dedi.

Dünya çapındaki sıcaklıklarını 1.5 derece ile hedefini kaçıracağı konusunda uyarılarda bulunan Gates’te çok konuşulacak ifadelere yerleşecek.

Dünya yüz yüzde 65’inin Çin ve Hindistan da dahil olmak üzere orta gelirli ülkelerdeki üretimin çizimen Gates, ‘Onlar iklimin anahtarı. Dünyadaki pazarlamaların orta gelirlileri geliyor’ demişti.

VE GATES HAREKETE GEÇTİ

Gates’in oluşturduğu sistem ile sistem içinde 4 milyarlık bir proje için start verdi. enerji nükleer yatırım şirketi TerraPower, yeni nesil silah enerji santrallerinin ilki için onayı aldı.

Tesisin Wyoming’in yer alan Kemmerer kuracağını açıkladı. Natrium nükleer santrali 2025’te bitmesi gereken kadroyla çalışan bir santralin yerini alacak.

4 milyar finansman finansmanının yaklaşık 50’lik ABD finansmanı yatırımı. Yapılan göre, tesise yönelik 20 345 megavatlık yaklaşık 250 bin eve hizmet etmek için yeterli dostu enerji üretecek.

class=”medyanet-inline-adv”>

Söz konusu proje ile çevre dostu enerji önünün açılması ve iklim ile planlanıyor.

.

Leave a Comment