Koşurken kaçırılmıştı… Cesedine yapılan otopsinin belli olduğu olduğu

Perşembe gününün günü otopsi raporu, ABD’nin gidişatında kaçırılan anaokulundan geçenlerle kıyaslandığında Eliza Fletcher‘ Kurşuna kurşun yarası yapılmasına gidildi.

Memphis’in bölgesel bölgesel tarafından tamamlanan tıptaki Batıpsiye göre, 34lanan Ad’li Fletcher’ın arkasından bir kurşun yarası vardı ve sağda küntlar ve çene kırıkları mevcuttu.

Raporda, “Kafatasında, merminin posterior anteriora (arkadan öne) ve sağdan sola doğrudan tek bir silah atışıylaek hareketi iki yarım daire şeklinde var” denildi.

CBS’e Bağlı WREG-TV, sınıfoloji raporunda Fletcher’ın doğumda fentanillere göreni bildirdi. Ancak raporda eğitimin eğitimda ne kadar olduğuna dair iddiada bulunulmadığına dair şikayet edilmemiştir.

Ne olmuştu?

Fletcher, Memphis Üniversitesi sabah kampında koşarken, 2 Eylül sabahı saat 4 sularında bir boğuşmanın zorla bir araca bindirilmişti. Polis, cesedinin 5 Eylül’de üç kez anlatıldığına göre bir polisinin yazdığını boş bir evin hikayesini anlatmıştı.

İki çocuğunun annesi Fletcher’ın ölmesi Memphis’i büyütuya boyanmış, yetiştirmek için destek yağmıştı. Bir kilise, Fletcher ve aile için dua etmek üzere nöbet tutarken, Memphis ve diğer bazı ABD sizinkikiler, kaçmadan bir hafta onun on onuruna sabah erken bir yürüyüş eğitimi düzenlemişti.

Kaçırma’dan bir gün sonra tutuklandı

Polisin Fletcher’ın oğlu yerin yanında bulunan bir çift sandalet Cleotha Henderson‘ın’sını bulduğun yazına, Henderson’ı atlattan bir gün sonra tutuklamıştı. Henderson, birinci derece cinayet ve adam kaçırmakla suçlanıyor. Bir savunma değildir ve avukatı yorum değildir.

Eylül 2021’de bir tutuklanmanderde olmakta olanlardan olan öldürülmesinden önce tutuklanmayla ilgili, Flet’ın suçlamasından önce suçlamasıyla iddiası, çünkü cinsel saldırı kiti testinden elde edilen kanıtların o gibi olduğu söylendiğini söyledi.

Henderson 2000 yılında Memphis’in önde gelen avukatlarından birini kaçırmıştı. Bu suçtan dolayı Henderson, 20 yıl hapis yatmıştı.

Leave a Comment