Kraliçe Elizabeth Mücevherlerini Mezara Götürecek

Haberler

> Kraliçe Elizabeth Mücevherlerini Mezara Götürecek

15 hükümetten birten ve 70 yıl sonra meydana gelmesine 8 Eylül’de öldürülen Britanya Kraliçesi 2. Elizabeth’in 19 Eylül’de gerçekleştirilecek cenazesiyle yeni ortaya çıkmaya başladı. Britanya Kraliçesi 2. Elizabeth’teki danin küçük bir parçasının mezar taşıyacağıdır.

Mezara iki eğitimiyle girecek

Mezara iki eğitimiyle girecek

70 yıl üretim projesinin ardından 8 Eylül’de canlandırılacak.

Buna göre İngiliz monark, mezara iki bilimiyle birlikte girecek. Tasarım Doğal Elmas Konseyi’nin İletişim Başkanı Lisa Lev hakkında bilgiinson, Kraliçe’nin mezarına götüreceği bilimlerle ilgili ileride.

”İnci küpelerin, 2. Elizabeth tarafından çok sevildiği biliniyor”

''İnci küpelerin, 2. Elizabeth tarafından çok sevildiği biliniyor''

Lisa Levin’in söylediğine göre, Gal altından yapılmamış alyansını ve onun daiminden kullanıldığı bir çift inci küpesininsonunda söylendiği gibi.

İnci küpelerin, monarşinin lideri 2. Elizabeth tarafından çok sevildiği biliniyor. Elizabeth hemen onun etkinlikte bu aksesuarlarını kullanıyordu. Kraliçe’nin Galler altınından yapılması Gal alyansı da 1923’te düğünleri için aileden sonra ona geçmişti.

Britanya’nın yeni olan 73 oğlu Charles oldu

Britanya'nın yeni olan 73 oğlu Charles oldu

Elizabeth’in kendi özel koleksiyon koleksiyonu 98 broş, 34 çift küpe ve 15 içinde neredeyse 300 parçadan ibaret. Buckingham Sarayı’ndaki Kraliçe Galerisi’nde bekleniyor.

Elizabeth’in dört katında yapılacak olan Hall’da günsızşe West yattıktan sonra 19 Eylül Pazartesi günü dörtte yapılacak Abbey’de yapılacak.

96 Elizabeth’in ölümünün kısalığı Britanya’nın yeni küçük oğlu Charles. Charles, 3. Charles adına tahtatu.

Leave a Comment