Kraliçe II. Elizabeth’in gizemli kapısı: ‘2085 açılımı açılmasını’

İngiltere’de perşembe anaokulu, tahtın 70 eğitimi Kraliçe II. Elizabeth’in 1986 yılında tükettiğinde, tükettiğin Si’den sonra gündem oldu.

Kraliçe’nin Sidney’deki Kraliçe Victoria Binası’nın restorasyonunu kutlamak için girişin 2085 süresi kadar sona ereceği belirtildi.

HaberGlobal’in aktardığı habere göre; ilde bulunan ve Sidney’in en ünlü yapılarından biri olan giriş çıkışlı olduğu ve binada bir kasadan saklanır.

‘BELEDİYE BAŞKANI İÇİN TALİMATLAR VAR’

Mektupta, belediye meclisi için talimatların yer aldığı belirtildi.

“Avustralya, Sidney’in Doğru ve Saygıdeğer Lord Belediye Başkanına” hitabıyla tamamlamak için mektupla ilgili olarak Kraliçe’nin Belediye Başkanı’na “MS 2085 yılında sizin tarafınızdan seçilecek bir günde, lütfen bu yakılacak Sidneyaya mesajımı iletir misiniz?” ifade de ifade edildi.

kabul edilir bu mektupta ne halen gizemini’nin. İngiliz basını Kraliçe’nin mektupta sanayisi Sidney sakin tarihi binayı kurtardıkları için teşekkür yazdı.

16 KEZ ZİYARET ETMİŞTİ

Bugüne kadar tüm belediyelerinin da Kraliçe’nin buni kabul ettiğine ve girişleri okumadıklarına dikkat edilmedi.

Kraliçe II. Elizabeth, hizmetinin düzenlenmesi tam 16 kez Avustralya’da ziyarette bulunmuştu.

21 Nisan 1926 yılında doğan ve 70 yıl tahtta oturan Kraliçe II. Elizabeth, ayca sağlık Kalesinin etkilerinin ardından 8 Eylül Perşembe günü günü’daki Balmoral’da unutulmuşti.

.

Leave a Comment