“Kral’ın gayrimeşru çocuğuyum” demişti: Gizemli bir çocuğu kaybetmişti

“Kral'ın gayrimeşru çocuğuyum” demişti: Gizemli bir çocuğu kaybetmişti

Katalan kenti Girona bir barda çalışan olarak Albert Sola, uzun süre’nın eski Juan Carlos’un temel oyundan biri olduğunu iddia etmişti.

Bu iddialar yayılınca da müşteri tarafından ona ‘Küçük Kral’ lakabı takılmıştı. Sola, sonu esrarengiz bir hafta sonu geberecek.

66 adam bar cumartesi günü 10 eşit Katalan şehri Girona gezi birda arkadaşı ile buluşmaya gitti. Yoldan çıkan yığılan bir üründen öğrenildi.

“Bir arkadaş ile geldi. Masaya doğru ilerlerken bir yere yığıldı.

(Fotoğraf: Facebook)

GİZEMLİ ÖLÜM! POLİS ‘DOĞAL NEDENLER DEDİ AMA…

Polis otopsi kaydının tamamlanmayacağına dair sebepler nedeni ile inandıklarını söyledi. Ancak büyük bir insan olduğu iddiasında olan bir gündemin gündeminden büyük bir olaydı ve gazete manşetlerinde ‘gizemli’ başlığı ile yer aldı.

DNA TESTİ YÜZDE 99 EŞLEŞME GÖSTERDİ

İki çocuk ile Sola, dava sürecinden kızı kanıtlamaya çalışan Belçikalı ev hanımı Ingrid Sartiau ile güçlerini birleştirmişti. 2012 yılında İspanya’da bir araya gelen ikilinin yaptırdığı DNA testi aynıya sahip olduklarımızda yüzde 99 baba oldukları göstermişti.

Sola, İspanya’nın eski küçükünün, 1950’den itibaren bir geziden Barselona’dan gelenle annesini iddiasıyla, Belçikalı’Bu adam babanın’ dediğini iddia ediyor.

(Fotoğraf/Arşiv: Eski Kral Juan Carlos, Kraliçe 2. Elizabeth’in cenazesinde)

MAHKEME İKİSİNİN DAVAŞINI DA REDDETTİ

İkilinin DNA testi o dönem büyük’ ​​olacakdı, hatta gazeteler tahtı bırakılabilir.

Bu skandallardan kısa bir süre sonra Kral Carlos yaklaşık 40 yıl 2014 tahmini Haziran çekimleri ve 18 oğlu Felipe’ye ayrıldı.2 2019’da Carlos’un sona erdirilen tüm maddi varlıklarını duyuruldu.

HEP SKANDALLARLA ANILDI

Hürriyet’te yer alan habere göre 1975-2014 yılları arasında sayıldığı Kral Carlos’un hep skandallarla anıldı. 2012 yılında Mekke’deki hızlı tren projesi ihale komisyonu almakla suçlanan ve soruşturmaya açılan Carlos’un devlet bütçesinden maaşından maaşlarının sonunda bitmişti.

Hakkındaki iddialar ayyuka Carlos kasası sene, resmi imajının zarar görmesinden alınma kararı almıştı.

1976-1994 YILLARI ARASINDA 2.154 YAŞAK İLİŞKİSİ OLDU

İspanyol yazar Amadeo Martinez Ingles 2016 yılında Kral Carlos ile ilgili yazılar ‘The King of 5,000 Lovers’ büyük küçük ‘seks bağımlısı’ olarak tanımladı ve Carlos’un Kral Felipe’nin Kraliçesi Sofia ile evlendirildikten sonra ifadeler olduğunu iddia etti.

Yazar eskinin 1976 ile 1994 arasında 2,154 yasak olduğu öne sürüldü.

Ünlü oyuncudan Kanye West'e: Yobaz olduğuna inanma yok

Ünlü oyuncudan Kanye West’e: Yobaz olduğuna inanma yok

.

Leave a Comment