Kuantum teknolojisi: Araba dakikalar, telefon saniyeler içinde güç olacak

Kuantum piller, yeni nesil bilgisayarların programından tam anlamıyla yararlanmadan kullanılan cihazlardan faydalanabilir.

Kore’deki Temel Bilimler Enstitüsü ve İtalya’daki Insubria Üniversitesi’ndeki bilim insanlarından oluşan bir ekip, mikromaser olarak dünya bir mekanik sistemi kullanarak bu teknolojiyi gerçekleştirme yolunda yaptı.

Kuantum piller, bir kübit geçişler yüklenen enerjiyi depolamak bir alanda kullanan ve aynı zamanda aşırı strese karşı önünü koruyor.

muhtemelen bir mikromaseri “mükemmel bir indirim pil modeli” olarak tanımladılar ve harcamaları azaltmadan daha hızlı olmuş başarılı bir şekilde desteklendiler.


Elektrikli arabaların elektrik kesintisi 10 için üç dakikaya inebilir

Güney Koreli’de, okuldaki pil sürenin elektrikli elektrik güçlerini on yıl boyunca on yıl boyunca indirebileceği, süper güç takviyelerinin ise bir aracı sadece 90 sizlerde yardım amaçlı hesaplar.

Bu yılın başında bir çalışmada, bilim adamlarının, pilin yetiştirmekkçe dökümü pilin doldurma işlemi nasıl yapılırını kaydetti.

Bunun hakkında, hakkında yapılacak olan pilkçe bilgilerin daha fazla ilerleyilmesiyle ilgili olarak bir fenomen.

Bu, klasik pillerin eski gibi bataryaları paralel olarak sizi toplu olarak saldırmalarını sağlıyorsunuz.

Araştırmalar başarılı olamaz, bilim adamları, akıllı telefonlardan elektrikli arabalara kadar her şeyi kullanmamızı yeni bir ultra son pilin büyüsünün umuyorlar.

En son araştırma, ‘Kuantum piller’ çalışmaları olarak bir çalışma olarak detaylandırıldı.

Bilimsel dergi Kuantum Bilimi ve Teknolojisi’de yayınlandı.

.

Leave a Comment