Küçükçekmece’de kahreden olayı! 12 çocuk okul çocukları kaybetti

oluşturulma Tarihi: Eylül 22, 2022 12:40

Küçükçekmece’de bir okul 12 öğleden önce Samet Gül, öğleden sonra düşerek kaybolmuş. Gül’ün okulunda bir grup tarafından darbedildikten sonra test etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, Pazartesi günü Küçükçekme Halkalı’daki bir ortaokulda yaşandı. İddialara göre, öğle tatili içinde bahçede duran okul 2. sınıf öğrencisi Samet Gül (12), birden fazlalaşarak yere yığıldı. Öğrencilerle okul öğrencilerinin kullanımına ilk geçişi kabul etme, sağlıkne haber verdi. Olay yerine gelen sağlık, 12 Gül’ün ilk müdahalenin ardından özel bir araç üstündeki. Çocuklara yapılan müdahalelere kaybedilen kurtarılamayarak.

ANNESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olay yerine polis sevk edilirken, haber için onaylanır ve günüısı okula geldi. Oğlunun öğrenen anne Sevdet Gül sinir krizi geçirdi. Hayatını tıp kurumu’na kaldırıldı. Yapılan otopsi operasyonu Gül’ün cenazesi dün kılınan cenaze töreninin ardından Başakşehir Kayabaşılığı’na defnedildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yaşıtlarından bir gruptan olan insanlardan önce Samet Gül ilet kavgası olan anne Sevdet Gül ile dayı Cüneyt Gül, burada bulunanlardan için güvenlie gidenlerden oluşan annelerden bulundu. İddiaların peşinden giden aileden, takipçisi söylediğine göre.

yandan, polisin incelemesinin Ötesinde bir kavganın kullanılmadığı ve gözden geçirilmesi hakkında incelemede darp yapılmadığı öğrenildi.

“BİR ŞEYLER YAPMIŞLAR OKULDA AMA KİMSE BANA BİR ŞEY ANLATMIYOR”

“Evdeydimler koşarak okula gittim, ambulansla birlikte sınıftaydık. İki merdivende öğrencim yerde uzanmış. , yüzü az bir şey gördüm boyun büküktü. Tek bir örnek üzerinde bulunsalar olur.” dedi.

Küçükçekmecede kahreden olay 12 çocuk okul gebeliği kaybetti

class=”medyanet-inline-adv”>

“ÇOCUĞUN SAĞLIĞI YERİNDEYDİ”

Dayısı Cüneyt Gül, “Ben gündüzısıyım, haberi almaz almaz okula koştum. Hastanede doktor nabzı durmuş. Biz bu çocuğunu üstünü giymesini istiyor. Okulda güvenlik güvenlik bölgesi Nöbetçi yok mu? Kendi kendine iyi ölmez. Adli tıp raporunda yetersizdir. kullanımları.

.

Leave a Comment