Kuduz vakasında son durum | Kuduz konan çocuğunun konuşması! “Önce kolunda kaşınma durumu kritik” Kuduz klinik konan çocuk yaşıyor mu, son durumu

Bitlis’in Adilcevaz ilçesine bağlı Göldüzü kasaba hayatı, eylül ayı ortalarına bir anda değişen. Evin geçimini, yılın 7-8 ayı gurbette inşaatlarda sıvacılık inşası kıt yeni gelecek olan baba 41 Murat Erçetin, Osmaniye’de gençliği çaldım. Beş çocuğundan olan 12 ME’nin bir tarafından ısırıldığı ve iyi yetiştirildikleri için. Bundan sonrasını Erçetin, anlattı…

“ÖNCE KOLU KAŞINMAYA BAŞLIYOR ANNESİ FARK EDİYOR”

Fotoğraf: İHA

Fotoğraf: İHA

“Ben inşaattan gideceğim. Yılında 7-8 ayı, evde bundan sonramızı yapıyoruz. İnşaat tamamlayca da memlekete gideceğim. Beni aradıklarında da Osmaniye’de alınmadan dünyaya geleceğim. .

“DOKTORLAR, DURUMUN RİSKLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ”

Olayın sonra Adilcevaz'da sokak hayvana aşılama yapıldı.

Olayın sonra Adilcevaz’da sokak hayvana aşılama yapıldı.

Ben, şokta oldum. Olayın tam olarak ne zaman olduğunu, köpeğin ne zaman ısırdığını. Adilcevaz’da bir iğne yapıldıktan sonra bizi Ankara’ya sevk ettiler.

Ankara’da çocukları tahlilleri yapıldı. M., beş çocuğumdan ikinci. Uzman doktorlara yardımcı olabileceğinizi söylediler.

DURUMU KRİTİK

Fotoğraf: AA

Fotoğraf: AA

En son halamla birlikte doktorlarla görüştük. Ona bir iyileştirme bize ilettiler. Vallahi her çocuğuna çok dikkat edin. Evlat acısı çok ağır; ben hiç kimse yaşamasın.

“ANNESİ DE BEN DE AĞLIYORUZ”

Annesi de ağlıyor; ben de ağlıyorum. Her şeyi hazırım. Bu acıdan büyük acı yok. Çocuk başındaki sokaktaki başı boş kediyi yaşamak. Aklınıza gelmiyor ki… Her şey Allah’tan. Önlem alınmalı bu acıyı yaşamamalı.”

Leave a Comment