Kulak deliğine kaçan kadın interneti dağıttı! Bu görüntü gerçek olamayacak kadar kötü

Kulağınıza bir oyuncaktan kaçtığın hepimizi rahatsız eder ama, pekian şey bir görünüşe mi? Bu inanılmaz durum’da bir başına geldi ve tanıtım tanıtım videosuna yol açtı.

İZLEYENLERİ ÇOK ŞAŞIRTTI

Bir “cerrahın”, bir elle tutulabilen bir canlı üzerinden satın alınabilir. İzleyicilerin seyrederken kötü olduğun küçük bir eğitim müfredat’ken şarkı söyleyen 125.000’den fazla izlendi.

Facebook’ta 1 Eylül’de Chandan Singh düzenlenen videonun başlığı ise “Kulağına girdiği” idi. Paylaşım yapan sosyal medya yıldızlarının 20 binden takipçisi olan bir video ise kısa sürede geniş kitlelere yayılıyor. Ancak Ekonomik Zamanlar, yaşanan ne zaman veya nasıl olacağı konusunda, söylüyor.

Yaklaşık dört dakika süren videoda, doktor olduğu bir kişi olan bir kişi, bir kadın ve adaydan görünüşte görünüşte görülen bir şekilde görülen bir şekilde görünürde görülmektedir.

Belki de olacağından şüphelenilecek kişi için tahmin edemeyeceğiniz kadar farklı bir alet ile olabileceği için farklı bir şekilde ulaşabilecek durumda olan ancak bir türlü çıkarılamıyor.

VİDEO TARTIŞMA YARATTI

Viral cerrahın etkili olup olmadığı bir video ise belirtilmeden kesiliyorları şoke düşürüyor.

Facebook’da video gelenya yorumlarda ise “Sahte bir benzerlikle benzerlik gösteriyor. Bu yüzden bu kadar çok numara yapıyor.”şeklinde eden kişiler bulunuyor.

Bazı insanların başına, bazı küçüklerden bazı insanlar tarafından yalan söylediğini söyledi. Bazı yorumda ise, okul kanalına nasıl girebileceğine dair hikayelerini paylaştı. Durumda bir kafa üstü genel basit konu. Çünkü girişten dönüşne henüz başlayacak.

FARKLI ÖRNEKLERİ DE BULUYOR

Videonun üzerine tartışılmamasına bu ilk vaka değil. Ocak ayındaki hamam da Yeni Zelandalı bir kedi kulağına böceğinin kaçtı ve üç gün sonra fark. Aynı şekilde Porto Ri’da şnorkelle yüzen bir turist de aynı şekilde bir gözüne kaçan yengeçle yaşadı.

.

Leave a Comment