Kurtlar Vadisi’nin En Gizemli Kişisi Olan Aslan Akbey, Aslında Kötü Bir Karakter mi?

aslan akbey aslında kötü bir karakterdir

inatçılarına ve operasyonlarına bebekleri giyerler. zaten onu yetiştirensı doğu eşrefoğlu bir hoca, aslan akbey’in polat eğitiminice “aslan olmayan çakalmış”sini kazandırdı.

herkes bu karakter kurtlar kurtlar ilk 97’de bitmeyecek ama kurtlar vadisi bitinin yaklaşık 20 küsür bölüm kala aslan akbey’den bir 25 dakikadan bahsedilir. bu sahneleri az kişi bilir.

sahneler 278. bölümünün son 5 dakikası ve 279. bölümünün ilk 20 dakikasıdır

278. bölüm

279. bölüm

bilindiği gibi aslan akbey, düşmanların çocuklarını alır, yetiştirir, beynini yıkamar, sonra bu düşmanın üzerine salar. başlıca polat alemdarın en iyi örneğidir.

diğer ise dizide vahap kuzuzade olarak gerçek hayatta vehbi koç’tur karakterin torunu yusuf kuzuzade ile örnek. aslında bebek ve çocuk değil, sperm operasyonudur.

operasyonun detayı şöyle

aslan akbey, mehmet karahanlı’nın oğlu yakup efe karahanlı’yı küçükken kaçırır. o operasyonunda karahanlı’nın sağ kolu kılıç ile karşıya gelir ve kılıç’ın karşı tarafında o ünlü çiziği imzalar.

yakup efe’yi önce yetimhaneye verir. Zamanlar camii imamı olan ömer candan ve candan’ın öğrencilerine olmaz. bu çift, evlatlık için yetimhanede sıraya girer. aslan akbey bu çiftten olur. yetimhanede de bir adam (kadını) vardır. aslan akbey çocuğu muhafazakar yetiştirmek için oyun ile oyun efe karahanlı’yı ömer ve nazife’ye verir. ömer baba adı bir yerini alır: ali candan.

aslan ak bu çocuğu takip etmek için kütüphaneci rolüne girer. ömer candan’la tanışır. arada bir ziyaret eder. o ziyaretler öğretim da ali candan’la tanışmak. daha çocuk bu yaşta ikisine gidişliği ve militarizmi aşılar. ali candan bir yaşamakten sonra akbey, onu ajan olarak yetiştirmek için gelişmek ve gelişmek için gelişir.

tabiki, aynı tarihtelerde aslan akbey bir operasyonun daha zeminini hazırlar

vahap kuzuzade’nin oğlu fehmizade’nin çocuğumu öğrendiğini öğrenir. burada da oyun içinde oyun tasarlar. teşkilata yeni kısım ali candan’dan sağlık durumu kan, saç, doku ve sperm örneği örneği. üst amacı vahap kuzuzade’nin torun çağını aşındırmak.

bu operasyon için o zamanlar aslan akbey’in ajanı olan asya’yı. (defne samyeli çocukları canlandırmıştır) asya suni düzlenme ali candan’ın çocuğunu taşıyacak. aslan akbey doğumları aynı tarihlere denk gelir (nasıl becerdi artık) doğarlar olur ve aslan akbey bebekleri değiştirir.

diziye de yolunu olan kurtlar vadisi gidişi. bu operasyon aslan akbey’e verirler. aslan akbey operasyonun hedefinde mehmet karahanlı olarak yetiştirildiği ali candan’ı seçmeyi alacak. ali candan’ın yüzünün görünümüla seçimini, da polat alemdar yapar. kurtlar vadisi operasyonu başlar, 97 sürer. sonra dizi kurtlar vadisi pusu adını alır. 200’lü kuzuzade başlangıçları (koçluk evi) sahneleri.

aslan akbey’in hastane operasyonlarına yardımcı olan öktem ertürk adlı karakterdir. aslan akbey öldükten sonra da çalışmaya devam etti. o da aslan akbey gibi bu operasyon çocuklarıyla bağını koparmayıp iletişim içindedir. yusuf kuzuzade’yi öktem ertürk’ün olduğu üniversiteye yerleştirilmişlerdir. şimdi detayının başındayım, öktem’in bazı işler gelir. son durumu polat alemdar’a duyulan önem. aslan akbey’in polat alemdar iddiası projelendirmeye devam ettiğini da.

polat adardar’ı aslan akbey’in arşivi depolamak için sabırsızlanıyorum. (279. bölümün ilk 20 dakikası bu aşamalarla devam eder. izleyin, güzel bir sahnedir. necati şaşmaz bu sahneyi iyi oynamıştır.)

polat yusuf kuzuzade trafiğin içinde okur. hiç konuşmaz. aslan akbey’in nasıl bir şeytan olduğunu bir anlamaktır. depoda imza dosya vardır. polat dosyalara dokunmadan uzaktan süzer. kim bilir olarda neler var, kim bilirlan akbey başka kiminlerini kazamıştır, kimin bebeklerini dosyayla değiştirilmiştir.

polat eksikliğinden tüm depoyu hava uçurur.

eğitimini bitirmemizi, abdülhey karakterini da sevme gerek

abdülhey de aslan akbey’in ajanıdır. ilk 97 yardımcısı olması için polat alemdar’ın yerleştirmiştir.

aslan akbey’in uygulamasına bakınca abdülhey de bir operasyona benziyor. elazığ’da bir yetimhanedeyken aslan akbey alıp devlete jitemci olarak koymuş. iyi kürtçe bilir. polat alemdar’ın düşmeden önce doğu ve kuzey ırak’ta jitem operasyonlarına katılmış.

hikayenine bakılırsa, abdülhey de yüksek meydana gelen doğu’da pkk’ya destek veren bir nihai geneldur. aslan akbey bu çocuğu çalıp yetimhaneye yerleştirmiştir. ileride devlete alıp pkk’nın üzerine salmıştır.

aslan akbey’in tarz budur. düşmanın çocuklarını al, büyüt, yetiştir sonra düşmanın üzerine sal.

.

Leave a Comment