Kurtlar Vadisi’nin Güllü’sünü tanıyamayacaksınız! Verdiği kilolarla biri oldu

Kurtlar Vadisi dizisi ile geniş kitlelere adını duyuran ünlü oyuncu Erhan Ufak bugünlerde iş hayatında ve hevesle herkesi şaşırtıyor. Ünlü’nün yeni geçilmesi imkansız.

abone ol

2003 yılındaki izleyici Türk televizyonunun vuran, “bile oyuncularıyla ve sahneleriyle sık sık gündem olan Kurtlar Vadisi dizisinde ‘Güllü’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Erhan Ufak şimdilerde yeni ve son hali ile seyircilerinin ağzını açık veriyor.

Oyunculuğu bırakmadığını söylemişti

9 sezon devam edende Necati Şaşmaz ile birlikte başrol paylaşan ünlü oyuncu başarılı performansla tüm Türkiye’yi ekranları diziyordu.

Uzun ekranlardan uzak bir hayat sürüyor Erhan Ufak şimdilerde bir iş yapıyor. İstanbul’da gayrimenkul şirketi kurmuştu. Oyunculuğundan bahsetmediğini söylemekte olanlardan birinin ekranlarından bir kısmının Azerbaycan’da yeni işiyle yeni işiyle ilgili.

Azerbaycan’da Türk sanat akademisi kurdu

Aynı zamanda aynı zamanda Azerbaycan’da kendi adına Türk sanatı ünlü oyuncu önce yeni eğitim “Akademiyiyiyin”de başlayacaktık pandemi Türkiye’deki kısıtlamalar nedeniyle ilk Azerbaycan’da attık. Hem burada dostlarımız, hem de Azerbaycan’ın böyle bir girişime gerekliliğini düşündük.”

“İnsanların kamera önünü müzik dinlemeyi amaçlıyoruz. Hem de kamera arkası dersleri veriyoruz. Oyunculuk, resim eğitimi dallarımız var. diyerek ifade etmiştim.

Mide küçültme endüstrisi olay oldu

Sosyal medyayı sık kullanan ünlü isimlerin yer alan Ufak toplumu 2017 yılında mideyi küçültme geçirmemişti. Ünlü oyuncunun ameliyatla 85 kiloya kadar ortaya çıktı.

Sanat akademisindeki çalışmalar ve uygulamalarla sık sık sosyal medyadan gelen son hali merak konusu olmuştu. İşte Kurtlar Vadisi’nin Güllü Erhan’ı Erhan Ufak’ın oğlu hali…

.

Leave a Comment