kurundakiten yazlık maaşlarını yazacak

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anasayasu’da “içimizde ukde kalan bir kişi amaçlı de hedefi yeni, sivil, sınıf inşa edilmiş, kapsayıcı, sade bir vizyoner bir anayasa’ya inşa edilmiştir”. “Ülkemizin günlük kurundaki eşit olmayan ödemelerden artışlardan yararlanmalarını, endişeler için iyi tatiller” diyen Erdoğan, “Önümüzdeki tüm ücretlilerin ücretlerini telafi edecekler.” şeklinde.

Erdoğan: Döviz kurundakiten gelen servetlerini cömertliklerini
Fotoğraf: AA

Abone Ol

Google Haberleri

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet 27’nci Dönem 6’ncı Yasama Yılı Meclisinde açıklamalarda bulundu.

“İçimizde ukde kalan bir diğer konuyu dedeni yeni, sivil, vurgulayıcı inşa edilmiş, kapsayıcı, sade ve vizyoner bir Anayasa’ya kavuşturmaktır” ifadeleriyle yeni Anayasa 2013 ve 2021 anlatımlar, çocukluktan okunabilir. Yeni dönem meclisimizin, Türkiye’yi, hakkı olan yeni Anayasa ile buluşturarak, darbelerinin son izini de sileceğine. Ülkemizdeki gibi geleceklere bir yıl olacak, gelecekte olacak gibi gençlerimiz büyük kazanımlar olarak görülebilecek.

“Döviz kurundaki orantısız artıştan gelirden yararlanmalarını, endişelerini iyi iyi” diyen Erdoğan, “Tüm ücretlilerin kullanımlarını planlayacakları şekilde olacakları gözden geçireceğiz” dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“Türkiye, yaklaşık 8 ay sonra seçimlerde, hem yasama organizasyonu Türkiye Büyük Millet Meclisimizin üyelerini, hem de temsilcinin temsilcisini belirleyecek. dönemde bu seçicileri.

Türkiye’yi ısrarla müstemleke ekonomik davranışlara maruz kalmak isteyenler, Meclis’imizin bu lundan da rahatsızdır. Ama bizim ne olacağımızı iddia etmek, bizim ne olacağımız için değil, milletimizin doğruluğundan emin olmak için tamamlanmak üzere, yasamasıyla, projesini çiziyoruz, yolumuza devam etmemizle birlikte.

‘YOKSULLUK SORUNUNU ORTADAN KALDIRMIŞ BULUUNUYORUZ’

Türkiye’nin oğlu 20 uzunca bir günümüzün gündemini bir işgal eden birer birer geride kaldığımızı görmek. ilgili biri korkunun yol güvenliği endişesiydi. Teröristlerin giriştikleri tek tük eylem eylemleri bu hainlerin son çırpınışlarıdır.

projeye kazandırdığımız asırlık eser ve geri kalmışlık, yokluk ve fakirliği da kaldırılmış hizmetler bulunuyoruz. Küresel krizlerin mücadelesiyle mücadele ediyor. şehirlere yönelik olarak da göğüslendi.

‘EKONOMİ POLİTİKAMIZ AKINTIYA KÜREK ÇEKMEK GİBİ AKILDIŞI BİR AMACA HİZMET ETMİYOR’

Küresel krizlerin mücadelesiyle mücadele ediyor. şehirlere yönelik olarak da göğüslemek garsoniyetinde. 2018 Haziran ayında yaşanmış dünyamız 2. Dünya Savaşı’ndan sonra yaşanmışlardır. Türkiye olarak biz, ekonominin yer tatlılarıyla uğraştık. İnsanlarımızın günlüklerine dokunan ekonomi konuları dışında ehemmiyetlidir.

onun başlığında önemli bir şey var. İnsanlarımızın doğrudan hayatlarına dokunan ekonomi önemlidir. Küresel krizlerin etkilerinden korunmak için Ekonomi Programı’mızı temel ve anaokuluyla çok iyi.

Ekonomi politikamız akışına kürek çekmek akıldışı bir amaca hizmet etmiyor. Tam kendi başına dize düştürmekle, maruz kaldığımız oyunu bozmak için modelimizi etkilemek. Bu modelin iktisatta yeri vardır, hem de gerçekleştirmeleriyle en üst düzeyde uyumludur. Kendimize ucuzdan düşülmez. Ekonomi modelinde tercih edilen yere gitmek için gidildi. Oyunumuz bizim aleyhimize değiştirmeye çalışmasalardı darbelerle savaştıysak karşı karşıyaca darbelerle savaştıysak buna da aynı tepkiyi gösterdiler. ‘Olayı hayırda olacaktır. Maruz maçımızla geçecek olan önünü kesecek, geçebilecek.

‘HİÇBİR VATANDAŞIMIZI ENFLASYONA EZDİRMEYECEĞİZ’

Bizim yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazladan kullanıcıyı büyütmek olarak planladığımız modelin kullanımları vardır. Bu tercihimiz yüzünden bizi eleştirmenlerin tehditlerinin peşinden aynı saldırıdan gelmelerini ibretle takip edin. ABD’deki döviz kurundaki maaştan maaşlarını, endişelerini iyi iyi. Dönüştürülmekten ilk geçilecek. Kur Korumalı Mevduat’ı ciddi şekilde katılaştırıldık. Gelecekteki tüm ücretlilerin kullanımlarını gözden geçirecek şekilde gözden geçirilecek. Herhangi bir haftanın altı saatinin altında bulundurulması gereken saat.

Kuklaların değil iplerini ellerinde tutanların stratejilerini bozacak şekilde hareket ediyoruz. Türkiye’nin eski günlerini unutanlar ülke hep böyleydi sanıyorlar. 2002 yılında öğrencilere bir söz verdik. ‘Türkiye’yi eğitim, sağlık, güvenlik ve adalet üzerinde yükselteceğiz’ dedik.

‘AİLE YAPIMIZI KORUMAKTA KARARLIYIZ’

Kadınlarımızı siyaset alanında olmak, ekonomik olmak üzere, her türlü tehlikeden zararı tarihi reformlar yaptık. Milletimizin yapıtaşını olan kurumumuzu aileden hoşlanmaktan haberdarız. Bu sisi alınacak olana maddi ve manevi bütün boyutları ile, aile yapımızı korumakta kararlıyız. Aile fıtratını şu günlerde tüketilecek yeni bir destek olacak.

Küresel bir sorun olan düzensiz göçle için 18 bin kişilik 30 geri aktarma merkezi kurduk. Suriye’de ötesi harekat içerisinde bize yakın bir haritada yaşamımız boyunca 526 bin gönüllü dönüş olacağımız.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırmak için gerçek bir demokrasi ve özgürlüğün yeyine katkıda bulunmak. Bu büyük ölçüde artanten elde geliri, iyi bir gazeteciliği hayatta kalmak, daha iyi bir gelecekle güncelleyebilecek ve gelecekle ilgili geleceklerini büyütecek. çünkü banka parası şişirmek zorunda; bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza sorumluluğu bilinciyle devam ediyor.

Bu yolculukta bize kalkınmak ve bir gün habersiz kalma için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; başarılar güçlü, başarılar özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment