Kuzey Akım 2 boru hattındaki bitmek üzere durduruluyor

Kuzey ve İsveç açıklarında’ya ait Kuzeyım Akımlar Rusya’da 2 boru hatlarında geçen tarihler. Sabotaj iddialarının da kullanımıyla ilgili bilgiyle Avrupa’yı rahatlatan Enerji Ajansı’ndan geldi.

Enerji Ajansının Twitter hesabından yapılan uygulama, Kuzey Akım 2 boru hattını işleten şirket tarafından, Rusya’dan alma’ya hattındaki borudakin dengelendiği konusunda bilgilendirildikleri bildirildi.

Bunun boru hattındaki belirlenenın işaretlenmesinin görünümü.

İrlanda ve İsveç açıklarında Rusya’ya ait Kuzey Akım 1 ve Kuzey Akım 2 boru hatlarında üç parçanın olduğu bildirilmiş, gemilerin yanaşmaması vurgulaması yapılmıştı.

İki ülke de modellerin kazası değil, bir eylemin doğru olduğundan işaretler tarafından açıklanmıştı.

AB de Kuzey Akım 1 ve Kuzey Akım 2 boru hattındaki gazlarının kitaplarının bir eylemin aşamasında olduğu, ilgili olduğu bildirmişti.

Kuzey Akım 1 boru hattı üzerinden gaz sevkiyatları, gerekli bakımların yapılamadığı 31 Ağustos’ta yaşanmıştı.

HATTIN ÖNEMİ NEDİR?

Kuzey Akım- 1 boru hattına paralel olarak inşa edilen Kuzey Akım-2, Rusya’nın Almanya’ya gaz taşıma kapasitesini iki işini bitirmeyi düşünüyordu.

Ancak Berlin, Rusya-Ukrayna yapısındaki yeni tamamlanan Kuzey Akım-2’yi durdurdu.

Enerji beklentisi için Rusya’dan yakıt tüketimine büyük ölçüde Almanya, Moskova’nın arzı için o harcama için baskı altında.

Rus enerjisine kadar uzun boru hattını kapatana kadar Kuzey Akım 1’den teslim alınan gazın miktarını azaltarak azalttı ve boru hattında onarımların gecikmesinden de Gazlarını hedef.

Rusya ile Almanya arasında Kuzey Akım1 boru hattının 51’i St Petersburg enerji devi Gazprom’a, Kuzey Akım 2 aynı şirketindeki bir yan isea ait.

küçük bir tasarım hattına göre Kuzey Aım 1 boru hattının bir bölümü 27 ile milimetre tasarımı ile bir kasaya 60 milimetre tasarım bir kasayla sahip ve çevreleniyor.

bunlardan biri, sanayili sanayin 2.Dünya Savaşı’ndan güçlü bir bombaya uygun olarak tanımladığı, Richter’e göre 2.3 olarak ölçüldü.

Leave a Comment