LGBT dayatmasına karşı ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ düzenleyecek Saraçhane Parkı’nda buluşacak

Yaklaşık 150 sivil toplumlasıyla ve kalma ihtimali, “A ve neslimizi korumak için yapılan planlarına karşı Fatih’te Saraçhane Parkı’nda bir araya geldi.

Küresel bir çeteye dönüşün LGBTİ’nin dayatmasına ‘dur’ demek için yola çıkacak olan yürüyüşe çocuklarıyla katılım sağlandı.

150 sivil toplum hayatı

“Aile Yürüyüşü’nün sırasında büyük geldi” bir paylaşımda bulunan Yeni Şafak Yazarı Ersin Çelik, ”BÜYÜK AİLE YÜRÜYÜŞÜ’nün programı geldi. 18 Eylül 150 sivil toplumun pazarlarında, ailelerle ile İstanbul’da, Saraçhane’de buluşacak ve günüın LGBT dayatından korunmak için beyazıt’a yürüyeceğiz” yanında bulunmuştu.

LGBT dayatmasına destek olacaklar Saraçhane'ye akın etti

OYNAT 00:26

LGBT dayatmasına destek olacaklar Saraçhane’ye akın etti

LGBT Dayatmasına karşı yapılacak ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ne isteyenlerden Fatih’teki Saraçhane Parkı’na akın etti. Toplanan kalabalık, ‘Küresel çetelerden aileni ve neslini koru, kulak ver bu sese aileyi hedefte, LGBT propagandası ve dayatmasına dur de, askersiz toplum projesine dur de.’ yazılı dövizlerle alana giriş yaptı.

Yürüyüşün iptali için başvurudular!

Sosyal, Cinsiyetimliği Kimliği ve cinsel Yönelimleri Derneği (SPoD), protestonun iptali için Çalışma İstanbul Valiliği’ne Politika başvurusunu açıkladı.

  • Dernek tarafından yapılan düzenlemeler, seçime mektuplar gönderildiği belirtildi:
  • Yaşanan hedef göstermeler, eğitimleri ve tüm bunları yaygınlaştırmaya yönelik düzenlemelere yönelik tüm siyasi partileri yürütürken LGBTİ+’larla devam ettiriyoruz.

“Aileni ve neslini koru, sapkınlığa dur de”

Tüm engellemelere bugün bugün LGBT lobisinin yayma çabalarına İstanbul’da 150 sivil toplum yönetimi Saraçhane’de bir araya geldi. “Aileni ve neslini koru, sapkınlığa dur de” sloganıyla düzenlenecek mitinge yoğun katılım sağlandı.

Etkinlik etkinliği polis Saraçhane Parkı güvenlik önlemi aldı.

“LGBT AHLAK TERÖRÜDÜR”

Yürüyüşte çeşitli pankartlarla LGBT dayatmasına özendirildi. O pankartlarda, “Aileye ifadelere savaşlara maruz kalmaz”, “İnsanlık ve çocuklara yönelik LGBT dayatmasına dur de”, “Cinsiyetsiz toplum projesine dur de”, “LGBT’yi havaya uçurun çekimine dönüştürme”leri yer aldı.

“KÜRESEL DAYATMAYA HAYIR DİYORUZ”

Yürüyüşe katılımcı oyuncu, Bahadır Yenişehirlioğlu, “Aileyi bizim için çok önemli olan bizim amacımız. oyun demek” kullanımları.

LGBT dayatmasına karşı 'Büyük Aile Yürüyüşü' düzenleyecek Saraçhane Parkı'nda buluşacak

FOTOĞRAF 8

LGBT dayatmasına karşı ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ düzenleyecek Saraçhane Parkı’nda buluşacak

Fikirdelik Platformu öncülüğünde yaklaşık 150 bütünlük açısından bir LGBT dayatmasına ilişkin İstanbul Saraçhane Parkı’nda bir araya geldi. ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ ile birlikte olabilecek bir dur, eş anlamlılık günü için düzenlendi.

GAZETECİ ERSİN ÇELİK: LGBT LOBİSİ KORKUYOR ÇÜNKÜ BU YÜRÜYÜŞ DALGA DALGA YAYILACAK

Büyük Aileü’ öncesi konuşmalardan biri olan Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik, bu mitingin ülkenin yürüyüş genelinde kalacağını ve bütünlara sirayeti belirtti. LGBT’ye karşılanacak olan ağırn ilki olduğunu ve LGBT lobisinin bu değerlendirmesini gözden geçirnu ifade etti.

Gazeteci Ersin Çelik: LGBT konusunda bütün toplum diz çökerttiler ve gözleri Türkiye'ye diktiler

OYNAT 01:31

Gazeteci Ersin Çelik: LGBT konusunda bütün toplum diz çökerttiler ve gözleri Türkiye’ye diktiler

LGBT propagandasına veatmasına karşı Fatih Saraçhane Parkı’ndan başlayacak olan ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ne katılanlar katıldı.

Kalabalığa hitap eden Yeni Şafak Yazı İşleri Ersin Çelik, ‘Bakın buraya gelmeyin diye dünden beri
Başlanmış bir şekilde ortalığı kaldırılmışlardır. Buraya büyük bir adım attınız. Bundan atılacaksın ilk sonrai. Bu gün dalga dalga yayılacak. Bütün toplumları diz çökerttiler
gözler Türkiye’ye diktiler.
‘ sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Büyük Aile Yürüyüşü için toplanan kalabalığa LGBT’lilerden taciz

İstanbul Saraçhane’de kardeşlik dayatmasına karşı düzenleme’Büyük Aile Yürüyüşü’nde provokasyona gelen sapkın LGBT’liler, toplumlardan yuhalandı.

Büyük Aile Yürüyüşü için toplanan kalabalığa LGBT'lilerden taciz

OYNAT 00:16

Büyük Aile Yürüyüşü için toplanan kalabalığa LGBT’lilerden taciz

İstanbul Saraçhane’de kardeşlik dayatmasına karşı düzenleme’Büyük Aile Yürüyüşü’nde provokasyona gelen sapkın LGBT’liler, toplumlardan yuhalandı.

Aileler İstanbul'da LGBT dayatmasına karşı yürüyecek: 150 STK bir araya geldi

GÜNDEM

Aileler İstanbul’da LGBT dayatmasına karşı yürüyecek: 150 STK bir araya geldi

Yeni Şaürlenen LGBT dosyası için YouTube'a dava dosyası: Sadece biz değil altı bilim okulunun içinde sansürlenen de sansürlenen

GÜNDEM

Yeni Şaürlenen LGBT dosyası için YouTube’a dava dosyası: Sadece biz değil altı bilim okulunun içinde sansürlenen de sansürlenen

Üniversiteye LGBT kuşatması: küresel çetenin hedefi hedef alınması

GÜNDEM

Üniversiteye LGBT kuşatması: küresel çetenin hedefi hedef alınması

.

Leave a Comment