Liverpool Galatasaray’ı izliyor – Galatasaray (GS) Haberleri

Süper Lig ‘de yeni sezona yeni kadro ve yeni teknik direktör Okan Buruk’la Galatasaray 17 puanla zirve mücadelesini sürdürüyor. Bu sezon tek mağlubiyetini Giresunspor maçında alan Sarı-Kırmızılı takımı 5 galibiyet ve 2 beraberlik aldı.

AVRUPA DEVLERİ TAKİP EDİYOR

Galatasaray bu sezon’da tartışmıyor ama bir çok Avrupa kulübü-Kıbrıslı takımları gelecek vadeden önümüzdeki önümüzdeki takip ediyor. NEF Stadyumları’nda oynanan karşılaşmalarda okul kulüplerinin izcileri devam ediyor.

EN GÖZDE SACHA BOEY

Galatasaray’da bu sezon en akıl yürütme ortaya koyan oyuncu Sacha Boey. Sezon başında Leo Dubois ve Omar’ın sakatlığı sonrası için kapanan 22 Fransız sağ olmak bir oyun ortaya çıkarmak. Leo Dubois iyileştikten sonra da Sacha Boey düzenli olarak forma giymeye devam ediyor. Avrupa devleri de Boey’in peşinden gitmekten.

LIVERPOOL İZLEMEYE GELDİ

Süper Lig’in 7. haftasında NEF Konyaspor’da Galatasaray’da stadı’nda Liverpool’daki gözlemcilerinin istekte bulunduğunda görülen görünüşte çıktı. İngiliz kulübünün scoutları pasolig alarak izlemek istemiştir. Sarı-Kırmızılı Kulübü, Liverpool scoutuna’yı yer ayarladı ve maçı tribünden izlemesini sağladı.

4 OYUNCUYU TAKİPTELER

Liverpool gözlemleme Konyaspor maçına 11’de öğrenmek için Sacha Boey, Yunus Akgün, Kerem Aktürkoğlu ve Nelsson’un gitmek isteyeceğiniildi. Bu 4 futbolcuyu sezon boyunca devam edecekleri gelen haberler.

GEÇEN SEZON KEREM TAKİPTEYDİ!

Galatasaray formasıyla geçen sezon 52 karşılaşma 13 gol, 8 asistlik sergileyen Kerem Aktürkoğlu’nu geçen sezon bir çok Avrupa devi yaşandı. Lyon scoutları oyuncunun transferi için olumlu teklif sunmamışlardı.

Yakup Çınar

.

Leave a Comment