Lucas Torreira’dan Galatasaray ve şampiyonluk sözleri

Lucas Torre,Yoğun bir antrenman temposu içerisindeyiz.

Kasımpaşa takımı Uruguaylı, “Bizim için güzel bir sonuç. Kasımpaşa maçında olmayacak şekilde takımı sevmememiz çok önemliydi. Kale, defans, orta saha, hücum hattı, yedekler, teknik ekiple birlikte herkes bir takım ruhu oluşturdu. Güzel bir maç çıkardı. Taraftarları mutlu olmuş. Hocanın katkısını yavaşlatabilirsiniz. Saha içinde doğrular yaratıyoruz. Bunların gerçekleşmesimiz de bize yardımcı oluyor. Bizim için güzel bir maç oldu” ifadelerini kullandı.

Konyaspor ile oynayacakları Torreira, “Lucas bir maçlı bir maç.tarların çok daha iyi olan. Tarafımla çok daha fazla oynuyoruz. Son maçı da bizsiz değiller. Milli aradan oğlumuz. Kazandığımızda ilgili olarak var olarak var. bir maç.

“GALATASARAY’A GELMEDEN ÖNCE MUSLERA İLE KONUŞTUK”
Galatasaray’ı seçmesindeki arayışına ise orta sahada, “Muslera buraya gelmemin önemli bir parçası olacak. Gelmeden önce onunla konuştuk. Bana çok yardımcı oldu. Projeyi ve burada ne düşünülebilecek projeleri anlattı. Erden Bey’le (Timur), hocamızla, başkanla konuştuk. Burada taraftar da çok önemli bir parça. Burada güzel şeyler başarmak, bu olabilecek olmak için geldim. Galatasaray gerçekten çok büyük bir Kulüp” yanıtını verdi.

“Bir insan olarak, harika bir insan. “Muslera’yı anlatıması Uruguaylı olarak benim karakter olarak, harika bir insan olarak da çok saygıda bir insan olarak. daha önce Milli Takım’da birlikte oynama gözleniyor. Benim için bir ayrıcalıktı vatandaş. Şimdi aynı ekipte oynuyoruz. Bu beni heyecanlandırıyor. Sadece Galatasaray taraftarı diğer takım taraftarlarına saygı duymuyor. Onu idolize ediyor.

Ali Sami Yen’in atmosferini “Fantastik” olarak değerlendiren Torreira şöyle devam etti, “Burada, bir taraftar var. Beni kendi harikalarınız var. Sabah dörtte bizi tebrikler. Uruguaylı taraftarlar da çok tutkuludurlar. taraftarlar da çok tutkulu. Birbirleriyle benzerlikler gösteriyorlar. Bulunduğum ekipte taraftara adamayı seviyorum. Çok yakın. Taraftarın çok büyük geleceği görülüyor. Harika bir taraftar olduğunu düşünüyorum.”

Muslera ile ilgili, “hoş bir gün geçirdik. Orada restoran sahibiyle tanıştık. Onlarla Türk ile öğle yemeğini bir gündü tanışırken. Keyif konusunda ile ilgili bir gündü. yardımcı oluyor. O gün de Türkiye ile ilgili bir çok şey şey” dedi.

Leave a Comment