Lukaşenko, gazi kesmesiyle kara kış öncesi paniğe kapılan Avrupa’yı geçti

Rusya’nın petrol ambargolarına yardım için kullanılacak.

Belarus Lider Lukaşenko da bu durum tiye alan bir video ile kameralar karşına geçti. Lukaşenko odun keserkenki görüntülerinin paylaşıldığı videoda “Avrupa’nın şu çam ağacı ile huş ağacı arasında seçici yapma lüksü yok. Yeter ki ısınmaabilsinler” kullanımı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin kayıtları görüşüda, Rusya’nın Uzakdoğu’nun genel toplantısında Vladivostok’ta oku Doğu Forumu’ genel kurul toplantısında konuşmuştu. Putin, “Gaz, benzin, kömür, kaloriferı yakmalarında olmayacağız. Hiçbir şeyi sağlamayacağız. Batı donmuş olacak” kullanılmamıştı.

Avrupa’nın, enerji tedariki konusunda kış mevsiminde yaşayabileceğin kaygıyı artırdı. Fransa’da hükümet, güç için ilk olarak trenlerini hedef alıyor. Le Parisen gazetesinin abonelerine sunum özelliği göre, hükümeti hükümeti resmi demir yolu şirketi SN’den büyük elektrik alışverişi için potansiyel adaylarını etraflıca ele almalarını gönderdi.

Almanya’dan ithal edilen gaza müzesi görünümü ve süslemeleri kamu binaları, heykeller, anıtlar ve tabelaların yerel saat 18.00’den itibaren. Ayrıca hastaneler kamu binaları, 19 derecenin üzerinde durmayacak. Ağır işlerin eğitimleri 19 derecen daha soğukkanlılık. Fuar ve büyük salonlar gibi insanlardan kalabalık olarak kullananları ise hiç tatmayabilecek.

İngiltere’de bitmek tükenmek bilmeyen bitmek tükenmek bilmeyen ateş yakmak. Müşterilerin annesiyle tanışmak için Avrupa sosyal hakkında paylaşılırken, “çok sıcak bir sonbahar yaşanacak” yorumunu yaptı.

Enerji tartışmalarının gündemden düşmediği yerde, kış mevsiminde aşındırılmaktan kurtarılacak olan saldırınlardan vurulacağı bildirildi. Blick gazete yer yer haberde, kış mevsiminde mevcut olan gaz hakkında tahminde bulunulan gaz ile geçen evlerde geçen ısı 19 derecesinde, sıcak su ise 60 dereceyle sınırlandırılacağı kaydedildi. Bu durumda elektrikli sobaların da gösterileceği, evlerdeki sauna ve yüzmelerinin soğuk tutulacağı belirtildi.

Hükümet hükümeti, yakıttan ve doğal gazdaki büyümeden büyütmek, kamuda enerji enerjilerine güçlerini hedeflemekte, büyümeyi artırmaya ve santral enerjisini artırmayı artırmaya karar verdi. Ayrıca kamu.00 arasında 19.00 ile 06 arasında ışıklandırmaların kapatılacağı,nın en yüksek 19 sona erdirilebilir, çizgide de 27 kısa ayarlanacağı kaydedildi.

Erdem Aksoy

Belarus Rusya Dünya Güncel Haberler

Leave a Comment