LUNA Mucidi Tutuklandıktan Sonra Bu Altcoin Çılgınca Yükseldi!

Güney Koreli’nin LUNA kurucusu için tutuklama tamamlanması sonrasında Do Kwon’un tutuklanması istenecek yeni bir altcoin fiyatında büyük bir proje kazandı.

LUNA mucidine hapis isteyen bu altcoin ralli yaptı

JailKwon (JKWON) yeni bir meme madeni para, 14 Eylül’de %500 bitmekla 0,00128 tanıtım. JKWON ek bir ralli %280’den fazla kazandıktan sonra bir miktar durakladı. Yazım içinde, son 24 saat içinde olan değerde %25’in üzerinde günde.

JKWON’un yükselişi, Seul’deki bir Güney Kore mahkemesinin satın alınması gereken kıymetlerleri yasalarını geçirmek için uygun Terraform Labs kurucusu ve ortak için tutuklama emrinin başlamasının ardından. Meme jetonu, bubaşına Binance Chain üzerinden alınmıştır. Şu anda PancakeSwap üzerinde görünüyor. 14 Eylül’de Güney Kore’nin Seul’deki bir mahkemen tutuklama belirleyicisi, etkilisinde etkili oldu.

Güney Kore, Do Kwon için tutuklama emri çıkardı

Güney Kore’nin Seul içinde bulunan bir mahkeme, Kwon için tutuklama emri çıkardı. Ancak tutuklama emri sadece kurucu için değil. Şu anda Singapur’da bulunan beş kişide tutuklama emri altında. Haber, LUNC istekun için potansiyel bir geri dönüş sevinçli olduğu bir zamanda geldi. Ancak, Terraforms’ın kurucusu Do Kwon, şimdi Güney Koreli Labden tutuklama emriyle karşı karşıya. Güney Kore savcılığına göre, Terra’nın ilk örneğini kanıtlamakla suçlanabilir.

JailKwon (JKWON) nedir?

12 sayfalık teknik dünya incelemesinde, kripto projesi ile ilgili “ilk eğitimerek kazan” programı olarak tanımlıyor. Do Kwon’un çöküşünün sosyal medya küçük küçük, JKWON tokeni Tikk, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarını tanıtabilecekleri için bir pazarlama yapmayı planlıyor.

Kampanya resmi internet sitesinde yer alan metinden alıntı:

DO KWON, LUNA, her şeyden dede veya LUNC’u onun dışında veya LUNC’u, Jail Kwon token bize ömür boyu ücretsiz pazarlama ve spontane etkiler arz ve trendde veya viral hale gelmelerinde asla hayalden olmayacak.

Terra LUNA ve UST parıldayan LUNA ve UST

Bu arada, NA ve LUNC, “LUNC” aydan %80 ve %200’den meme madeni paranın bulunduğu yere fazla yüklenerek iletildi. 13 Eylül günü bir raporda, Blockchain firması’nin analitik şirketi Santiment, LUNC Dogecoin ve Shiba Inu’dan “meme coin küçük” tacını okuduğunu söyledi. kriptokoin.com olarak Santiment’in analizlerini bu aktardık. LUNA şu anda 2.73 dolardan görünümler. Son 24 saat içinde %5,89 değer kaybetti.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment