Mahkum 25. Bölüm Full İzle ! Fox Mahkum yeni bölüm izle ! Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle Mahkum yeni sezon izle!

mahkum dizinin merakla beklenen 25. bölümü Fox TV ekranlarında 15 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Büyük ses getiren Mahkum dizinin 25. bölüm tek parça full izle linkini haberimizin devamında bulabilirsiniz.

MAHKUM 24. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kendi gerçeğinin gerçeği olan Barış’ı, hayalinin içinde savaş’ın yönlendirmesiyle kanıtlamak için gidecektir. İşlediği cinayetleri Savaş’ın tüm talimatlarını doğrulamasını doğrulamasını onaylamak.

Barış’ın bu itirafına hazırlıksız yakalanan Fırat, mahkemedeki yalanların karşısına geçmek için karşı tezlerini hazırlar. Mahkemeden heyet raporuna giden yolda Barış’ın atacağı tüm ciddiyen farkındadır. Ya hapishane ya hastane… Fırat, Barış’ın gidişi kadar dört duvar arasında kalabilmesi için onun yolu denemeye başlar.

MAHKUM 23. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Büge’deki’ gözü karatır. Her gün aleyhine döndü bu anda, tüm eylem gösterilecek girişecek çok büyük bireir. Artık kaçıp gitmekten başka okul da vardır. Yaptığı Büge hamlesiyle Barış’ın damarına basan Fırat, ona karşı başlattığı yıpratma devam ederdi.

Canı’nın geleceği iyi bir şekilde tasarlanmaktan, tüm barış’ın içinde yaşamak için inşa edilecek. Barış’ın büyük eylemle birlikte, üstlerine ve ne kadar muhtemel bir adamla karşı karşıya olduğunu kanıtlamıştır. Fırat, daha fazla açıdan bakıldığında bu yapıyı tamamlayabilecek mi?

MAHKUM 22. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Fırat’ın vakıf ve kara para aklamalarıyla Büge’yi alması, Barış’ın delirmesine neden olur. Fırat düşmanını en zayıf karnından vurmuş, ele geçirmiştir. Beklemediği bu hamle Barış eli koluna bağlı oturmayacak, Büge’yi iyileştirmenin gidişi arayacak. Bir yandan Büge üzerinden Barış’ı almaya Fırat, yandan can dostu Hacı’yı kurtarmanın peşine düşecek.

Kısa süre içinde yeniden yeniden açamazsa, Hacı olmayan yere 24 yıl hapis yatacaktır. Fırat, Hacı için son kozlarını oynamayı karar verir. Yaptığınız hamle ile oyuna dönüştürün Fırat, Büge’ye teklifini sunar. Eğer Barış’ı ona verirse, uzun yıllar cezan verilecek, çocuğuyla özgürce devam etmeye devam edeceksin. Peki Büge Barış’ı Fırat’a verecek mi?

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini içinde bulur. Yargılanıyordu.

Mahkum 25. Bölüm Full İzle

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda oturan Kocatürk’ün senaryosunu senaryosunu Uğraş Güneş’i uyardı.

Mahkum dizisinin 15 Eylül 2022 günü gerçekleşti 25. bölüm tek parça tam uyum sağlayabileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

.

Leave a Comment