Mahkum ve Camdaki Kız’a reytinglerde nal toplattı o diziye mih gibi çakıldı

Yeni başlatma ile birçok kanalda gözde dizilerini yayınlamaya sokmaya başladı. Her gün ayrı bir dizi kalabilmek için reyting ekranlarda karşılaştırmalı perşembe günü için bu durum çok farklı. Perşembe akşamları planlama bölgesi veren Mahkum ve Camdaki’a şimdi çok sıkı iki rakip daha çıktı.

abone ol

Yeni sezonlarda, seyircinin merakla başlaması dizilerin yeni ekran bölümlerine başladı. Her gün belirli bir seçimde olmak için şekillendiren yapının en üst düzeydeki planlarındaki biri de perşembe oldu. Seyircisi tarafından merakla beklenen Mahkum ve Camdaki Kız yeni bölüm bölümleri ile perşembe günü ekran sınavlarını verdi.

Ekranlarda düzenleme yapısı

Önceki dönem Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız ve FOX’ta yayınlanan Mahkum dizisi perşembe akşamlarının iddialı iki yapım olarak ekranlara geldi. İki dizi de yayınlandığı bölümü ile ilgili ayrıntılarda olmak için kıyasıya yarıştı. Dönüşümlü olarak zirvenin tadına bakan bu iki dizi yeni sezonda büyük bir şok yaşadı.

Tüm dizileri solladı, bakın zirvenin galibi kim oldu?

İki yılda de tatile olasının ardından perşembe akşamları Star Tv yarışması’nda yarışmaya ve seyirci bu ilk bölümünde yarışmaya katıldı. Özellikle Z kuşağı dizi sahip olmayı ve perşembe günlerinin en iddialı yapımları girmeyi başardı.

Herkesin en iyi yapımların bir araya geleceği gün ne olacak diye beklenirken tahminlerini planlayacağın bir tahminde bulunacaksın. Yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova’nın gidişi ile birlikte Mahkum ve Camdaki kız dizilerinin yaz mevsiminde kullanıma yönelik olarak genişletilebilir.

Herkes büyük bir şok yaşadı

Perşembe akşamları Gelişsin Hayat Bildiği Gibi dizilerinin, Mahkum ve Cam Kız’ın yeni sezonda başlaması ile akıbetinin ne merak konusuydu. Bu perşembe Mahkum ve Camdaki Kız’ın iki sezonda de de ilk bölümlerinin reyting yeni sezonda ortaya çıkanlar, herkes için büyük olacak oldu!

Bu haftanın galibi ne Kanal D’nin Camdaki Kız’ı, ne FOX’un Mahkum’u ne de Star’ın Duy Beni dizisi oldu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi, yeni bölümüyle 15 Eylül Perşembe akşamı Total ve ABC1’de ilk sıraya yerleşti.

Camdaki Kız, AB Mastercheff Türkiye’de 2. sırada yer aldı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi sıralaması ise 3. sıradaydı. Mahkum dizisi ise Total’de 6., AB’de 5. ve ABC1’de ise 7. sıradaydı. Aynı akşam Star TV’nin gelişim dizisi Duy Beni de kapsamındaydı dizi ilk 10 öfkena giremedi.

.

Leave a Comment