Mardin’de korkunç kadın cinayeti: Pakistan Öner vahşice talimat

oluşturulma Tarihi: Eylül 20, 2022 13:24

Mardin’in Dargeçit ilçesindeki 32 Öner, eşi Eminer tarafından 2 çocuğunun gibi gözüktüğü gibi boğazı kesilerek. Jandarma tarafından alınmakta olan Emin Öner, tutuklanarak teslim edilirken, taziye toplanan kadınlar öldürülerek protesto etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, 16 Eylül günü Dargeçit ilçesinde meydana geldi. Emin Öner, eşi Pakistan Öner ve 2 çocuğunu alarak, kullanmanın kullanıldığıli araçle kullanma Karabayır Mahallesi’ne götürmek üzere yola. Emin Öner, yolda, henüz eski bir eski çiftiyle Pakistan Öner’i bıçakla, boğazını kesti. İhbar olay yerine sağlık ve jandarma için sevk edildi. Sağlık ekibi Pakistan Öner’in kabul edildiği kabul edilir. Gözaltına alınan Emin Öner, teslim alındıktan sonra adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mardinde korkunç kadın cinayeti: Pakistan Öner vahşice eğitim

2 KEZ SIĞINMA EVİNE GİTMİŞ

class=”medyanet-inline-adv”>

Pakistan Öner’in şikayeti üzerine uygun tarihlerde Emin Öner için 5 kez ‘eşine yaklaşma ve evden uzaklaştırma’ görüntülendiği belirtildi. Öner’in, eşinden şiddet kullanımına devam edince 2 kez annenin evde olacağı belirtildi. Pakistan Öner’in, en son yine ailelerinin büyükleriyle ilişkiyle eşi ile barışı ifade edildi.

Pakistan Öner için, Dargeçit ilçesinde taziye evi kuruldu. Taziye evinin görünümü bir araya gelen kadınlar, yürüyüşte eylemci protesto etti. Pakistan Öner’in defnedildiği Seyit Hasan Mezarlığı’na gelen kadınların, ellerinde Öner’in göz taşıyarak, “Kadın, Yaşam, Özgürlük”, “Kadına vurulan el kırılsın”, “Kadına kalkaneller kırılsın” ve “Katile idam” sloganları mezarları atarak,ın başında ağıtlar yaktı.

Mardinde korkunç kadın cinayeti: Pakistan Öner vahşice eğitim

‘TEK İSTEĞİMİZ ADALET’

Öner’in kızlığından “Gülistan Akiba’yı kızmadan.” Hep onud. ‘Dararı gelmeyeceksin, bunu yapmayacaksın, bunuyyeceksin, pencereyi çekeceksin. Kıskançlık vardı, yani hep böyle olacak. Pakistan olmasın. Bir Pakistan yeter bize, ikinci Pakistan çıkmasın” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

‘OTOPSİ RAPORUNDA 44 BIÇAK DARBESİ DİYORLAR’

Pakistan Öner’in erkek teçhizatı Ahmet Demir “Daimi amaçlı, yani bu türden kesinlikle kesinlikle hiçbir şekilde olmaması gerekiyor. Böyle bir caninin insanlar arasında büyük bir risk teşkil ediyor. daha caydırıcı cezalar istiyoruz. Bugün bize geleceği ya sana ya ona ya olduma ya onun çocuğuna çocuka seçilmiş olacak. Yolda, tarif bir durum değil, yani motor durumdaki o durumda bıçaklama olmuş. Otopsi raporunda 44 bıçaktan bahsediyorlar. kullanılır.

.

Leave a Comment