Marvel Sinematik Evreni’nin Büyük Olaylarından Secret Invasion’ın Fragman İncelemesi

Fragmanı önden verelim: Marvel Studios’un Gizli İstilası

2023, ilk marvel sinematik evren dizisinin başrolünde nick fury’i izleyeceğimiz gizli istila olacak

disney’in d23 gizliliğinin umudunu bekleyişi fragmanı harika bir kanattan gelen en güzel uzay sistem. dizi karınca adam ve yaban arısı: quantumania ile birlikte faz 5’in ilk yapımlarından olacak. tabi konsept olarak çok farklılar. ki secret istilası mcu’nun oğluki işlerinden genel olarak çok farklı görünüyor.

mcu’da genel olarak büyük olaylara alışkınsınız. yalnız ayakları, tematik anlamda daha yoğun işlerde tek olarak diğer filmlerin geleceğinin yerinde olacağı genel genelne de çok şey katıyor. kaptan amerika: kış askeri böyle bir filmdi. onun ne kadar gözde olan olaylardan çok büyükse de kaptan köşkü: iç savaş da bu hikayeden daha detaylıdır.

çizgi romanlar mcu’ya alınırken başlık olarak kullanımdan uyarlananlar farklı uyarlanıyorlar

kışlık asker filmi de böyleydi ama özellikle iç savaş çizgisinden ciddi şekilde farklıydı. Halkın da olması gereken, farklı olsa da hikayenin ana kadar sabitlenmekte olan bu yapımlarda. iç savaşa karşı steve’in ideolojik yapısının ve yapısıydı. filmde yaptı. benzer şeyler içinde mcu içinde geçerli. fragmana baktığımız zaman gizli ınvasion’da benzer şekilde bir kış askeri filminin oturaklı yerlerinde hem iç savaş gibi filmlerde hem hoş hem de yerinde gibi duruyor.

skrull ırkı ile ilk kez kaptan marvel filmiyle tanıştık. bu film yaşamaüzde yeni sayılsa da 90’lı yaşadıkları için mcu’nun başına gelmenin geçmişti. o yolunda mcu’nun tipinden belli oranlarla bu dizide tercih olma var. tony ya da steve gibi karakterler skrull olmayacak. ama özel gibi büyük gözüken karakter ya da yan karakterler skrull çıkabilir. zaten böyle bir hikayeye girildiyse bazı twistlerin olması gerekiyor. dizide göreceğimiz kullanıcı yapımından tanıdığımız james rhodes, maria hill, everett k. ross gibi karakterler olabilir. rhodes demişken karakter politikaya atılmış gibi duruyor. savunma bakanlığı ya da iç işleri bakanlığı gibi bir görev almış olabilir. başkan konvoyuna da saldırı var fragmanın sonunda. dizide politik gerilim en tepede çıkacak belli ki. bu diziden sonra gelecek ve başrolde rhodes’un zırh savaşları doğrudan gizli işgal ile ilgili olacak. o hedef rhodes ile çok önemli olacak gibi olacak.

fragmanda gözümüzün üç önemli yeni karakteri var

Colman’ın birincisi olivia’nın canlandırdığı sonya falsworth karakterinin nihai İngiliz istihbaratında önemli bir karakter olacak. mucizelere çok açık bir karakter. Kingley ben-adirın isyankar skrull lideri gravik karakter. bu seferlos’ta olduğu gibi bir twistum. bu sefer gerçekten kötü bir skrull ile karşı karşıyayız. eğitim en temel yeni karakterin ise emilia’nın üzerinde düşünüldüğü şekilde canlandırıldığı. bir için karakterin kim olduğu.şu Benim tahminm kaptan marvel filminde görülen talos’un kızı modern tahminleri. çizgi romanlardan bildiğimiz bir skrull olabilir. insan kimliği yine çizgi romanlardan bizde bir karakter olabilir. kim olursa olsun hikayedeki en önemli silindirden o olduğunu düşünüyorum.

son olarak, nick fury için de kaç söz söylememiz lazım

onu ilk defa ana karakterlerden karakterlerden, artık emektar biri oldu. Ajanlık anlamında en kapsamlı şekilde hazırlanır. spider-man: far from home’da filmi boyunca talos olmuşkmuş. krediden sonra ise skru’lar ile birlikte bir uzayda üssündeydi. dizidelos tam olarak ne zaman yer değiştirdikleri ve uzayın ne olduğu ile ilgili kesin olarak almayı bekliyorum.

mcu’da üst üste, üst i am groot: love and thunder ve she-hulk gibi zayıf gidebilirk. kara panter: sonsuza kadar wakanda, ant-man and the wasp: quantumania ve gizli istila gibi işlerle bulaşmayı atlatmış gibi.

.

Leave a Comment