MasterChef Sergen 3 ay önce iş bitcisini kapattı

Masterchef 2021’in iddialı yarışmacılarından Sergen Özen, 3 ay önce Tekirdağ’da bir köfteci açtı. Kısa sürede elde edilemeyen Özen, ortaklarıyla sorunlardan dolayı dükkanlarından kurtulmak zorun kaldı.

“BENİM APTALLIĞIM OLDU”

440 bin takipçisinin sahibi olduğu Instagram hesabından video yayımlayarak ortaklarıyla yaşadığını söylediğini söyleyen Sergen Özen, şunları söyledi:

Yaklaşık 3 açık olan dükkanı temizlemek zorunda kalabilmek. Dükkana çok giden olduğu için sizin için de gelecek. Ben 3-5 ay önce bir şirketle anlaştık. Sahipleri de benim memleketim Tekirdağlı. Yerlerini kiralamak istedim, onlar da ortak olmak istemece kabul ettim. Avukat sözleşmelerimiz, gerçekleştirdik. Bir ay sonra iş sözleşmeyi ağır şartlar değiştirip gelip imzalattılar. Bana da imzalarken ‘Ufak olgunlaşmaktır, değiştirmemiz lazım’ denildi. Ben de okumadan ekledim. Bu benim aptallığım oldu. Sonradan durum fark edince birleşmek istiyorum. Kalem oynatmaktı.”

“OKUMADAN BABANİZA BİLE BİR ŞEY İMZALAMAYIN”

Üstüne bize para verme. Haklı halde adamlarla kapatılacak hale geldim ama bana kötü şeyler yapıldı. Hukuki süreci başlayacaktı. Yeni bir açacağım. Batacağım için olmasaydım bu üzülmezdim.

.

Leave a Comment