MasterChef Türkiye’de gergin! Mehmet Şef: “Vallahi delireceğim…”

Bu yıl 5’inci MasterChef Türkiye, önceki gün 71’inci bölümü ekranlara geldi. Haftada ikinci dokunulmazlık oyununda Mavi ve takımlara adaylar lehine rekabete kıyasla daha başarısız tarif hazırlayan kırmızı takım çıkarttı.

Şarkıcı Gülşen'in 50 konseri iptal!Şarkıcı Gülşen’in 50 konseri iptal!

Mehmet de değerlendirme bölümünde kırmızı takım yarışmacısı Fatma Nur’la iddialı bir diyaloga girişti. Fatma Nur’un “Takımda çocuktan çıkartın” sözleri ünlüi çileden.

FATMA NUR: “EKİPÇE ÇALIŞTIK…”

Mağlubiyet gazeteci üyesi Danilo Zan’a, yarışmacılarla sohbet etti. Zanna, devam eden uzaya Fatma Nur’a hitaben: “Sen sadece katmer mi yaptın?” sorusuyla seslendi. Fatma Nur takımna yardımcı eğitim ve ekip halinde olduklarını söyleyip: “canı ben takımda bir beslenmek ama belki de reçete edilirken bir can sıkıntısı olabilirdiye konuştu.

MasterChef Türkiye Fatma Nur

Fatma Nur’un”Takımda bir araçum” sözlerinden sonra Mehmet Şef’in sinirlerine hakim olamayarak: “Delireceğim, vallahi delireceğim! Artık derdimizi anlatamıyoruz. Kendi başından beri. Ne sorunu yok mu? Çiğ yemekler var, yemekler var. Yarışmacılar mutlu ve başarılı söylüyorlar“dedi.

Somer Şef'in değerlendirme anı

Ünlü şef konuşmasını şu sözlerle sürdürmek: “Kendi içinizde yapacağınız konuşmalarınız boyunca bu devam edecek.

MasterChef Türkiye’de yeni haftanın iki dokunulmazlık oyunu art arda hayal kırmızı takımda eleme adayları Vural, Atike; Fatma Nur ve Barış olarak belirlendi.


Ramazan Dengiz
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Ramazan Dengiz

.

Leave a Comment