Mehmet Ali Erbil yine Erşan Kuneri ve Cem Yılmaz’ı hedef aldı: Erkek halimle izleyemedim

Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze yeni sezondaki ilk ünlükomedyen Mehmet Ali Erbil oldu. Erbil programıda Aydın’ın sorularına göre, daha fazla eleştiridiği ve ‘Devletimiz olması gereken’ ifadesi Erşan Kuneri dizisi hakkında.

“ERKEK HALİMLE SEYREDEMEDİM”

Diziyi erkek haliyle izleyeme söylüyor Erbil, “Bel altı esprili kötü küfür. Hakkında küfürlü, hakkında bir film. Sırf 10 dakika küfür. Tamamıyla küfür üzerine kurulu bir film. Kendi erkek halimle seyredemiyorum. Cem Yılmaz da akıllı bir çocuk. Belki Yeni bir yol bulmak istediler. Belki Amerikan filmlerinden yola çıktılar. Türk sinemasında böyle bir örnek yok. Ben de eleştirmedim bir sanatçı olarak. Benim hiç eğitim öğretmek için hiçbir şey yapamazsın. Filmlerimde de böyle bir argo yok.

erbe1

“YAPTIĞIM PROGRAMLARININ ÇOĞUNUN İÇİ BOŞTU”

Erbil konuşmasına devam etti:
“Mesleğen çok sevdiğim, çok seviyorum. birinci.yayın, o herkesin yaşadığı canlı, onun bir herkesin hazır bir bomba. Herkesin başına gelebilir.

FdHdC7IWIAEbTO-

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Miss Turkey 2022 birincisi Nursena Say kimdir? Miss Turkey 2022 birincisi Nursena Say kimdir?
Uğur Pektaş'tan sitem dolu paylaşım! "Eşimizin en mahrem görüntülerini..."Uğur Pektaş’tan sitem dolu paylaşım! “Eşimizin en mahrem görüntülerini…”
İddialı dizi reytinglere yenildi!  Erken final seçimiİddialı dizi reytinglere yenildi! Erken final seçimi

.

Leave a Comment