Mehmet Yalçınkaya esnaf lokantasından kovuldu mu? Mehmet Şef söylenince esnaf sinirlendi… “Paranızla bir şey yemek istiyorum…”

MasterChef jüriliği yapan Mehmet Yalçınkaya’nın esnaf lokantasından kovulduğu iddiası sosyal medyayı davet ediyor. Mehmet Yalçınkaya’nın lokantadan kibarca kapının dışarı çıktığı anların videosu sosyal medyada en çok izlenenler içine girdi.

Mehmet Yalçınkaya’nın işyeri lokantasında yağsız et isteyince ortamı bir anda gerildi. Lokantanın sahibi Mehmet şefin talebini geri çevirirken, bir süre sonra başka bir lokantaya gitmesi gerektiğini söyledi.

Ekran Alıntısı

SÖYLENİNCE ESNAF MÜDAHALE ETTİ

MasterChef Türkiye’nin jüri üyelerinden olan Şef Mehmet Yalçınkaya, “Nereye buraya biz böyle, paramızla yemek yemeyemiyoruz” diyerek işe girerek esnaf lokantasında sitem etti.

Mehmet Yalçınkaya’nın laflarını duyan lokantanın sahibi Yaçınkaya’ya tepkiyi bastırmak, “Burada her şey para değildir. Paranızla bir şeyler yemek istiyor ilerde lüks lokantalar var” diye yanıt verdi.

yuyiuyiy

Mehmet Yalçınkaya’ya hizmet vermek istemeyen esnaf ‘servis kapalısık’ deyip ünlü şefe başka bir yere gitmesi evin kapısını açıyor.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Exxen kanalına “Esnaf” ismiyle program denemeleriyle başlayan Mehmet Yalçınkaya, sosyal deney yapmak için bunu gizli kameraya almış. Mehmet Şefin sosyal deneydeki amacı da esnafın paraya benzediğini tamah etmediğini gösteriyormuş.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Göğüsleri elbiseden taştı!  Bile bile frikik verdiGöğüsleri elbiseden taştı! Bile bile frikik verdi
16 gün boyunca Türkiye'ye yürüdü!  Hikayesiyle ağlattı16 gün boyunca Türkiye’ye yürüdü! Hikayesiyle ağlattı

.

Leave a Comment