Meral Akşener’den Tanju Özcan’a ‘cumhurbaşkanı adaylığı’ geri dönüş: Vitesi yükseltmiş

İYİ Parti Genel Başkanı Mer Akşener, Bolu Belediyesi tarafından yapılan yeni binanın inşaatının planlamasını yapmak için Belediye Başkanı Tanju’nın daveti üzerine geldi. törene,

İYİ Parti Lideri Akşener’in yanı sıra CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP ve İYİ Parti il ​​başkanları, partililer ve yurttaşlar katıldı. Törende Başkan Özcan, kalabalıkla birlikte mutfakta yemek planladığını söyledi.

Özcan, yurttaş “Sığınmacılar konusunda benim sizin için bir alkış buyurur mu?” Alanda bulunanlar alkışlarıyla Özcan’a destek verdi Özcan, daha sonra “İnşallah Partimiz de öz evladı, CHP’nin iyi değerlendirmesini değerlendirmeyi düşünüyor.“dedi.

CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞI İÇİN AKŞENER’DEN DESTEK İSTEDİ

Tanju Özcan, cumhurbaşkanlığı adaylığı için destek almak için Akşener’e, “Bu arada altılı masa olarak tanımlarından dolayı olacaksınız. Bizler. baskanım” dedi.

CUMHURBAŞKANI BİZİM GÖSTERDİĞİMİZ ADAY OLACAK

” Cumhurbaşkanımız bizim adayımız olacak olan seslenen Akşen, “cumhurbaşkanlığımızın adayımız olacak. Hem o seçimin hem de ortaya çıkan iktidarın belediyemizde o iradeyi, o ve o sosyal devlet olma statüsünüer, o ve o sosyal devlet olma anlayışınıer uygulayacak ve gerçek hayatta olduğu gibi gerçek olması gereken yardımları” çünkü devlet aç ve açıkta insan bırakamaz” diye konuştu.

ALTILI MASADA ADINI UNUTMAYACAĞIM

Kendisinden cumhurbaşkanlığı adayılığı için destek isteyen Özcan’a cevap veren Akşener, şunları söyledi:

“Bolu için büyümüşim. Bolulular için hayallerini bilirim ama vitesi büyütmüş gördüm. İki şey talebinde bulundu. Biri, Merbla masada beni unuttu. Şimdi amaçlarını komaya sokayım. ekonomi yönetirim. Bunu da unutmayacağım Tanju başkan”

.

Leave a Comment