Mercedes’e denetim muhasebesi 25.000 Avro ceza verildi

Hamilton’ın GP turlarında sadece birkaç dakika sonra Mercedes’e hoşgeldin övgü bildirilmişti.

Görevli yapılanlardan, bir takımın temsili temsili’Öz Denetimannamesi’ hakkında gözden geçirilecek olan denetime yönelik olarak belirlenir.

2019 FIA’ her aracı piste çıkmadan önce incelemeye tabi sistem kurulumunda ve bunların içinde, takımların okullarına uygun olması için onay sistem yapması gereken, kendi adaylarını denetlemeden bir araya gelmeden önce. Yani, lazer sistemleri aracılığıyla kontrol eder.

F1 Spor 31.1’de bu konuyla ilgili saatle ilgili, her model 1. antrenmanın eğitimlerinin içinde (4) ilk önce yüklenmeden önce ilk eğitimin uygulanmasının ve geçerli (2) saat denetimi 1. eğitim eğitimlerinin tamamı için geçerli (2) saat denetimi 1. Beyan formül şablonu FIA tarafından sağlanacaktır.”

“İnceleme süresi dolmayan herhangi bir şekilde bir kural gereği nedeniyle komiserleri çağırmal.” ifadeleri yer alıyor.

Ayrıca okuyun:

FIA’nın hizmet sunumunun tamamlanması ve Mercedes’e ait öz denetim beyannamesi kapsamında 25.000 Avro ceza verildi. Bununla birlikte, Hamilton günü erken eğitim F1’in eğitimini içermesi olasılığından dolayı komiserlerle görüşmeye çağrılmıştı. Bu görüşmenin ardından İngiliz pilota herhangi bir ceza çıkmadı.

İlgili içerik :

Leave a Comment