Mersinli Hande Düşes oldu – Son Dakika Haberler

class=”medyanet-inline-adv”>

Bir arkadaşının partide gerçekte olan Georg ile nikâh masasına Hande Macit (30) için “peri masalı” gerçek oldu. Eşiyle sevgilileri olduğu için onun prensi olabileceğini söyleyen Hande, “Eğlencedema geldi. Sohbet sonrası telefonu aldı. Bir hafta sonra Almanya’dan Hollanda’ya geldi. Prensipiyle tanıştığımızdan iki hafta geçirdikten sonra” dedi.

TÜRK YEMEKLERİNİ SEVİYOR

Eşi ile tanışmadan önce “Türk mutfağını tüketen” prens, geçen şekilde Tar’a seyahatini ve Türk yemeklerini çok sevdiğini söyledi. Çift, şimdilik Hollanda’nın Rotterdam ömrüsa da bir şekilde Macklenburg’a planlama yapıyor.

Mersinli Hande Düşes oldu

class=”medyanet-inline-adv”>

108 YIL SONRA İLK KEZ

17 Haziran’da evlenen çift için dukalık 17 Eylül’de yapıldı. Çiftin Neustrelitz Kilisesi’nde yapılan nikâh salonu.ne yaklaşık 500 davetli. Neustrelitz 1914’ten berikalık bir katıldığı bir dukalık, 108 yıl aradan sonra bu seremonide, 108 yıl aradan sonra bu seremonide üzerinde bulunuldu. Bu arada Hande Macit’in evliliği yüzüğünde, Mecklenburg’un ulusal tarihinde olan mavi ve kırmızının tanındığı belirlendi.

YOĞURT ÜRETİYORLAR

Türk Hollanda vatandaşı olan Hande, Kerem Macit ile kurdukları Luwia markası ile üretiyor. Prens Alexander da şirketinde. Hande ayrıca Hollanda’ya gelmek isteyen Türke danışmanlık hizmeti de veriyor. Çift, Aralık 2020’deHollanda’da nişanlısı.

.

Leave a Comment