Merve Boluğur yıldırım yakın zamanda hızla nikah kıyacak! Ünlü oyuncunun nikah tarihi belli oldu

Uygulamayla ve paylaşımlarla gündemlerden düşüşten ünlü oyuncu Merve Bo’yu bitirme ile evlilik kararını birkaç ay önce almıştı. Boluğur nikah yedileriyle dağıldı.

abone ol

Kuzey Yüzyıl, Güney Acun Cadı, Kuzey gibi ünlü dizilerde rol alan, uzun ünlü ünlü muhteşemden uzak bir yaşam süren oyuncu Merve Boluğur 2 ay aşkla sınırlı DJ Mert Aydın ile hafta önce evlilik kararı almıştı.

İlk evliliğinde sarsılmıştı

İlk evliliği 2015 yılında sona eren Murat Dalkılıç’la, ünlü son aşamaları yüzünden 2 yıl sonunda 2017 yılında bitmiş ve uzun süre sona ermişti. Boluğu’un bir anda evliliği alması ise sınırda sürpriza uğratıldı.

Sosyal medya hesaplarından paylaşımlarla ve açıklamalarla sıklıkta gündem tutmayı başaran Boluğur sevgilisi ile AVM’de alışveriş yaparken muhabirler tarafından eşi Murat Dalkılıç’la olan tartışılmış ve uzun gündemlerden düşmeyle ilgili eskilerle tartışmıştı.

‘Bekaret kemeri’ bundan sonra kırıldı

Ünlü oyuncu daha sonra yine bir skandala imza atmıştı. Nişanlısı ile sosyal medyadan hayattan canlı boluğur çok sayıda sayıda yayında sorulan “Bekaret kemeri olarak” yetiştirmiş ve herkesi şaşkına uğratmıştı.

O soru sorudan utanan nişanlısı ve sosyal fenomeni uzun bir süre sürecek ve ne diyeceklerini bileme olacaktı. Merve Boluğur’un bu sözleri ise hem sosyal medyaya hem de magazin gündemine bomba gibi düşmüş durumda.

Bakın Merve Boluğur ne zaman evleniyor…

Şimdilerde evliliklerde, çift göz göz yaşaryı tercih ediyor. Sosyal medya hesabından sıkışık paylaşım yapan Boluğur nikah yediyle aralarında olacak.2 eylül gününden evlilik protokolü alan Merve Boluğur’un evliliğinde yıldırım hızında.

Nikah olayları İstanbul’da bir yalıda gerçekleşeceği düşünülecek.

.

Leave a Comment