Miçotakis haddini aştı! Türkiye’ye asılsız…

oluşturulma Tarihi: Eylül 15, 2022 16:21

Yunanistan Başkanı Kyriakos Miçotakis’i yeniden okudu yine Türkiye’yi hedef aldı. Türkiye’nin Lozan’ını öne çıkarmak için ön hazırlık severler “Türkiye’yi egemenliklerimize yönelik okullarımızı tercih ediyoruz.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son tarihte skandal kılavuzu ile sürekli Türkiye’yi hedef alan Yunanistan başkanı Kyriakos Miçotakis, Benaki Müzesi’nde düzenleme ‘Küçük Asya’ Asılsız iddialarda bulundu.

“TÜRKİYE LOZAN ANLAŞMASINI İHLAL EDİYOR”

Türkiye’nin Lozan üretim’nı öğretmek devam Başbakan, İstanbul için ‘Konstantinopolis’ bundan sonra “Türkiye’deki İstanbul, İmroz’daki İstanbul, İmrozada’daki Rum bitüp atmasına katılmayan Lozan Antlaşması, birlikte tamamlamamızla bir arada yaşayabilmemiz için. kullanımları.

MÜLTECİLER KONUSUNDA BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTIKLARINI İLERİ SÜRDÜ

Mültecilere uyguladıkları insanlara karşı dünya çapında tepki veren Yunanistan’ın başbakan bu önerilerini kulak tıkama ülkesinin mültecilerine yeniden canlandırmayı konusunda büyük bir imza attığını ileri sürüyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

MACRON GÖRÜŞMESİNDE DE TÜRKİYE’Yİ HEDEF ALDI

Yunan Başbakan son aylarda Türkiye ile ilgili iyi şeyler yapılmasına neden olan şeyler yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Fransa Macron ile görüşen Miçotakis burada sergileme da konusunda ‘Hukuk bizim yanımızda amacımızın haklılığından eminiz bu yüzden bir gece ansızın adalarımıza gelmeyi planlayanlardan gündüz gözü ile adalet ve gerçek gücün planından emin olmak için geleceğimizi bekliyoruz.’ kullanmıştı.

GERGİNLİK F-16 AÇIKLAMASI İLE BAŞLAMIŞTI

Türkiye ile ilgili Yunanistan’ın Başbakanı Miçotaki’nin ABD’deki açıklamaları sonrası geril.

Miçotakis, adını Türkiye’yi kastederek kastederek komşularına uzatıyor. Ancak kullanımlarımıza, kullanımlara ve kullanım son bulmaları gereken adaları üstlerine uçuşlara müsamaha göstermeyeceğiz. Siz Kongre üyelerinden, yeryüzündeki görünümüyle ilgili olanlardan, NATO’nun güneydoğu kanadında yeni bir gözdensizlikten gözden’ gözden geçmekteydi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Miçotakis, bu sözleriyle, Türkiye’ye F-16 uçağının satışına onay verilmemesi söylenmiş oldu.

Yunan Başbakanın ‘Silinen üyelerinden, 48 yıldır büyük acı çekmek ve taşınmak üzere bir Kongreye gitmek istiyorum. Kıbrıs’taki saldırı ve adanın eğitimi kursuna kastediyorum. Kıbrıs’ta iki ayrı devleti, kimse hiçbir zaman kabul etmeyeceksiniz’ Sözleri ayakta tuttum.

.

Leave a Comment