Microsoft’un “Ofis” markasından oluyor

Microsoft, Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneDrive gibi iş ve üretkenlik uygulamalarının çatısında olan “Office” bir tarihi bakış açısı. Microsoft’un 1989 yılında tanıtıldığı ve o sistemlerden bu yana Windows başta olmak için kullanılan ofis sistemleri ve platformlar için kullanılan ticari yazılım Microsoft Office, artık tarih oluyor. ABD’li teknoloji devinin nedeniyle “Microsoft Office” yerine “Microsoft 365” markasına bırakıyor.

YENİ ÇATI “365” OLACAK

Şirketin “Office, artık Microsoft 365 dönüşüyor” ile konuşmada şu ifadeler konuşmalar:

“Son birkaç yıl içinde Microsoft 365, amiral içeriği üretkenlik paketimiz geldi, bu zengin Microsoft 365’ten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir deneyimuz. Önümüzdeki aylarda Office.com, Windows için Office mobil uygulaması ve Office uygulaması, yeni bir simge, yeni bir görünüm ve daha da fazla özellikle Microsoft 365 yakında çıkacak.”

GELECEK AYDAN İTİBAREN…

Microsoft, “Office’ten “365”e gündemde ki, Kasım 2022’de Office.com için uygulanmaya başlayacak. Bundan sonra, Office mobil uygulaması ve Ocak 20’yi hayata geçirmek için hayata geçirilecek Office mobil uygulaması. Bu kullanıma yönelik, Ofis kullanımında, okul veya kişisel kullanım için herkes için geçerli olacak.

ABD’de mevcut, mevcut program ve yazılımlarının içinde yeni içerik uygulama için de artıkOffice yerine “Misoft 365” gözü görecekler. Microsoft, “Office” markasını 1989 yılında tanıtılmış ve “Microsoft Office çatısı” ilk önce yerindeyken 1990 yılında kullanımda güneşlenir.
Leave a Comment