Milli takım açıklamaları olay oldu: Emre Belözoğlu ve Arda Turan için mücadele iddia!

Futbolu bıraktıktan teknik direktörlük, eski futbolcu Emre Belözoğlu, Başakşehir’de gösterdiğiniz performansla tüm hedeflere yönelmeyi başardı. Kısa bir süre önce futbolculuk kariyerini noktalayan Arda Turan ve Belözoğlu ile ilgili bir iddia ortaya çıktı. VOLE spor yorumculuğu yapan kişi Serdar Ali Çelikler’in Milli takımı açıklamarı neredeyse olay oldu.

abone ol

Başakşehir’de göreve başlamadan beri performansla dikkatleri üzerine Lig teknik direktör Emre Belözoğlu, Spor Toto Süper’e ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’ne damga vurmaya inanıyor. Son olarak Avrupa’da İtalyan takımı Fiorentina engelini 3-0 çevredeki Belözoğlu ve futbolu kısa süre önce geleceğin açıklayan ile ilgili Arda turan ortaya çıkarıldı.

Emre Belözoğlu ve Arda Turan için flaş iddia!

VOLE spor yorumculuğu yapan Serdar Ali Çelikler, A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Stefan Kuntz’un ayrılacağı tartışmalarının tanıtımda bulundu. Çeliker katkının, Emre Belözoğlu’nun yeni teknik direktörü üzerinde ve genç hocanın yardımcılığını takım’ın yeni teknik direktörü Arda Turan’ın yardımcılığını yaptı.

Emre ve Arda Milli Takım’da

Futbolu kısa bir zaman öncesinden “Futbolun içinde, saha yenidenaklayanceye dek” diyerek Arda Turan ile futbolu bıraktıktan sonra Başşehir’de başarılı işler başaran Fenerbahçe’nin eski yıldızı Emre Belözoğlu bir iddia geldi. Vole yaratacak olan Serdar Ali Çelikler, Emre Belözoğlu; “A Milli Takım’a gider, Arda Turan olur.” kullanımları.

“İspanya’da başlamamalı”

VOLE yer alan bir diğer yorumcu Önder Özen için bir Katalan devi için “Arda Turan için “İspanya’da başlangıçta” derken, Başakşehir’in hocası Emre Belözoğlu ile ilgili “Milli takıma gerçekten yakın. Böyle bir şey olması mümkün değil.” şeklinde konuştu.

Stefan Kuntz mu bırakıyor?

19 Eylül 2021’de imza atarak A Milli Futbol Takımının başına geçen Stefan Kuntz’un ayrılacağı iddiaları bomba gibi düşmüştü. Ayrılık tartışmalarının ardından herhangi bir resmi açıklamayla bulunmazken Milli takım ile 30 Haziran 2024 uzayda kalacak olan Kuntz’da 10 maçta 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı.

Arda Turan’dan duygusal veda

Geçtiğimiz günlerde, Galatasaray’ın ve Türk futbolunun efsane isimlerinden Arda Turan, futbolu savunmasını açıkladı. Bir zamanda Atletico Madrid’de futbol ile çıtasını daha iyi hale getirdikten sonra futbolu bitirebilen Barcelona’da yetişebilen veda haberini eşinin YouTube’dan yapılan özel bir video ile duyurmuştu.

Tecrübeli futbolcunun eşi Aslıhan Doğan Turan, Youtube hesabından yayımladığı videonun kullandığı’Eşim, bundan sonra dolu dolu futbolculuk kariyerini bugün noktalıyor. O bana milyonlarla ayrılan, ben de onunla… Ailenin yaşatılacağı, yaşatılacağın için onlar için katkı sağlanacak. Ayrıca benim için bu vedayı benim kanalım aracısı ile yapmak için çok önem vermek.”

“Kramponları asma Meh”

Arda Turan için özel videoda yıldızdan bahsederken, “artık gözyaşları içinde ama cesaretle kramponları” derken futbola veda ile devam etti.

.

Leave a Comment