Mısırlı sevgilisi için İngiliz eşinden ayrılıp terk edilmiş! Şimdi yeni bir Mısırlıyla evleniyor: ”Her fırsatta ekonomik değerlendirmeye giriyoruz”

Joanna, 2018’de Mısır’da tatile çıkma ilk erkek arkadaşı Hassan Kahlied ile tanışmış ve bu birlikteliğin ardından İngiliz kocasını terk etmişti. Hatta eşinin ayrılmayı erteleme çabası ve evliliğini sürdürmeye yöneliksına rağmen, sevgilisiyle ilişkisi yaşamaya devam etmişti.

TERK EDİLDİ

NINTCHDBPICT000634152994

Onu özlediğini söyleyen Mısırlı sevgilisini görmek için gittiği yere seyahat eden Joanna, bir süre sonra parası tükenince yaşadıkları üzerine ne olduğuna şaşırdı. Çünkü 20’li yaşlardaki sevgilisi Hassan, çalışmaya devam etmek için İngiltere’ye sapmayı söyleyip, Joanna gider gitmez ona şişman ve çirkin olduğunu ve kendisine bir daha mesaj atmamasını içlerinde bulunanları terk etti.

MISIR’A TAŞINDI

NINTCHDBPICT000634152996

Ayrılığın ardından kurtuluşu götüren Joanna, kendisine yeni bir hayat kurmak için Mayıs 2019’da Mısır’a taşındı. Hurgada’da anaokulu öğretmeni olarak çalışmaya başlayan kadın, bir arkadaşının kendisini ziyarete geldiği esnada şimdiki sevgilisi Hysm ile tanıştırdı.

TESADÜFEN TANIŞTILAR

NINTCHDBPICT000634152922

Çıktıkları gezide tesadüfen bir şeyler içmek için Hysm’in çalıştırdığı aktar programına oturan ikili, tanıştıkları gün gecesini birlikte yakaladılar ve böylece ilişkiler başladı. Şimdi üç yıldır birlikteler ve sonları bu zamana kadar oldukça tutkulu bir ilişkinin olduğunu söyleyen Joanna, hala aynı heyecanı hissettiklerini, her fırsatta cinsel olarak kullandıklarını ve bir yıldır süren çocuk sahibi olmak için uğraştıklarını anlattı.

AİLESİ KONUŞMUYOR

0_PAY-Egyptian_Toyboy_Dumped_TRI (1)

Şimdi birlikte İngiltere’ye taşınan ve burada bir hayat tüketicilerinin aşırı aşıklar Joanna’nın ailesine katılacağını düşünmese de düğünlerini planlıyor. Joanna, “Ailem, Birleşik Krallık’a döndürülmesine rağmen geri döndümü bilmelerine rağmen benimle hala herhangi bir iletişim kurmadı. Ama Hysm’in tüm ailesi bende ve beni kullanıyorlar.” diye konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Derede gördükleri pitonu atkı gibi boynuna doladı! Derede gördükleri pitonu atkı gibi boynuna doladı!
Aşık olduğu öğrenciyle evlenmek için cinsiyetini belirlemek!Aşık olduğu öğrenciyle evlenmek için cinsiyetini belirlemek!
Geceliğiyle poz verdi!  Beğeni yağdı...“Bir eşe kostümlü oyun”Geceliğiyle poz verdi! Beğeni yağdı…“Bir eşe kostümlü oyun”

.

Leave a Comment