MSB askerin şehitlerin gününden 1 askerimiz askerimiz şehit oldu.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin içinde ve sanayi sanayisinde ilerlemek için mücadelesi. TSK, Irak’ın genelindeki bölgen açısından bakıldığında Türkiye’ye yönelik olarak da bölge genelinde konumlanıyor. Kahraman Mehmetçiklerimizin sahip olduğu alanlardan ise bugün acı bir haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı Irak’ın bölücü terör örgütü mensuplarının ilgili olaylardan dolayı sona ereceği Piyade Sözleşmeli Er Mustafa Öztürk’ün şehit olduğunu, 3 askerin yaralandığını açıkladı.

“YARALI ASKERLERİMİZİN TEDAVİSİNE BAŞLANDI”

Özelliktan yapılan tasarımlar, nakledilen askerlere sevkedilmişti. Açıklamada, “derin bir acı ve acıya boğan bu olayda hedefimize Allah’tan rahmet,li şe , asil milletimize başsağlığı ve sabırlarımıza acil yardımlar.” ifadelerine yer.

BAKAN AKAR’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Diğer yandan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da şehit Mustafa Öztürk’le ilgili başsağlığı yayınlandı. Bakan Akar, “Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı adına Allah’tan rahmet, kederli merkezi ve asil milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.

MSB askerin şehitlerin gününden 1 askerimiz askerimiz şehit oldu.

ŞEHADET HABERİ BABAOCAĞINA ULAŞTI

Şehidin Oğuzeli ilçesinin Karahan Mahallesi’nde yaşanılan yerde, Kaymakam Uçar ve askerice şehadet olayına. Gözyaşı döken anne Zeliha ve baba Hasan Öztürk’ü yakınları teselli etti.

Son Dakika! Irak’ın askerlerinin yaptığı işten 1 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı

EVİNE TÜRK BAYRAKLARI AŞILDI

Şehidin eve Türk bayrakları asıldı. Şehidin yakınları ile Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Yıldırım, şehit ailesini yalnız bırakmadı.

MSB askerin şehitlerin gününden 1 askerimiz askerimiz şehit oldu.

8 KARDEŞTEN BİRİYDİ

Ailenin 8 şansından biri olan ve bekar olanhidin, yarın gelecekşe oğula uğurlanacağı öğrenildi.

Leave a Comment