Müge Anlı okuduklarına inanamadı “Ben böyle konuşamam” İhanet yazışmalarıyla yüzleşince gözleri fal taşı gibi açıldı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert tarafından yeni bir incelemede Selim Yalçınkaya’nın araştırması yapıldı. Türkiye’de kısa sürede gündem olan cinayet ekran başındakiler tarafından takip edilirken Selim’in eski eşi Derya da özel hayatıyla konuşuldu. Selim’in evliliğinde ihanete uğradığı öne sürülürken eski eşi Derya da canlıdaydı. Müge Anlı, Derya’ya resmi kayıtlarda da yer alan ihanet yazışmalarını gösterdi. Yazışmalardaki ayrıntılara çok sinirlenen Anlı, “Ben bu şekilde konuşamam” konusunda konuşulmaya başlandı. İşte o ihanet yazışmalarıyla ilgili olanlar ve Müge Anlı’nın Derya’ya sinirlendiği o hakkında…

“BEN EŞİMLE BÖYLE KONUŞAMAM”

Programda’nın iddiaların odaklarındaki derya yazışmaları vardı. Müge Anlı, “Sen eşin ilk örneğinde verdiğin ifadede kabul etmemişsin Erdoğan’la birlikteliğini. Ama daha fazla açıklamanda kabul edilmişsin. Senin bu karı-koca yazışmaların var. Ben senin 2 sözün yaşında. Ben hiç kimseyle konuşmaların var. Ne bir kızla konuşabilirim, ne bir kızla konuşabilirim… Kızım gibi çocuklarin hakkında ayrıntılı şeyler anlatır mısın? dedi.

m4

Derya’nın ise Müge Anlı’nın yanıtı “Ben her şeyi konuşabiliyordum, aynı şekilde konuşabiliyordum.” oldu. Ancak Anlı, bu konuşmaların hiçbir şekilde yapılamayacağını açıklayarak “Ama bunlar zaten eşinle en baştaman gereken şeyler.” şeklinde konuştu. Derya, kendilerine yönelik iddialara karşı “O öyle değil. Kendi attıklarını silmiş benim attıklarım.” dedi.

Yazışmaların vurgusu Derya’yı yapanlar “Senin kocan sanaya yazsaları giderir mi?” sınavına göre Derya “Gitmez tamam da bana dedi ki yaptın, ben de dedim bunu yaptım. Sinir anımla yaptım.” kendinden verdi.

“BUNLARI NASIL YAZABİLİRSİN KOCANA?”

Müge Anlı, el yazmaların kağıtlarla birlikte “Kusura bakmayın bir kırlığın, kocalığın, arkadaşlığın da bir ayrıntı var. İnsan eksiknaları nasıl yazar? kullanımları. İlk başta yazışmaları kabul etmeyen Derya, “Ben bunu kabul etmiyorum. Ben böyle yazmadım.” dedi.

Derya, dedisellerdea bağırmak için “Mesleki bu konuşmada, bunu bunu mu yaptın mı Derya ben böyle mi yapmadım sinirleriyle dedik. Ben de o yapmadım sinirleriyle dedik. Selim dedim.” kullanımları.

Anlı ise konuşmalara değinen “Yaptım deminden bahsetmelerini anlatıyorsun.” şeklinde konuştu. Bunun üzerine üzerine Derya ise “Zaten benim adıma bir sürü sahte hesap. Ben böyle bir hesap kullanmadım.” yanıtını verdi.

m5

YAZIŞMALARI OKURKEN BİR ANDA GÖZLERİ FAL TAŞI GİBİ AÇILDI

Müge Anlı’nın tekrar yazışmaları gösterip “Bunları mı yazdın mı, yazmadın mı?” diye sorması üzerine okumaları gözlerinde bir anda açılan Derya, bir süre okuduktan sonra “Ben yazımı kabul ederim zaten. Bunlardan böyle yazmadım.” yanıtını verdi.

Anlı’nın tekrar “Bunlar senin yazın mı değil mi? Senin yorumların, resmi kayıtlar bunlar. Okumuyorum da.” Şeklinde konuşması üzerine Derya benimkileri olmuşlar ama. Benslenmişs ama kendi yazdığını ama.” diye kendini savundu.

SONUNDA İHANET YAZIŞMALARINI KABUL ETTİ

Anlı bir kez daha “Bunları sen yazdın mı yazmadın mı?” diye sorunca Derya “Yazdım” diyerek yalan yazışmalarını kabul etti.

“Bu ne demek kibrit?” düşünce tepkisini gösteren Anlı’ya Derya “Ben de 19 yaşında bir model. O sinir anıyla… Psikolojik olarak da çöktüm.” sözleryle cevap verdi. Müge Anlı’nın “Bunları nasıl kocanla konuşabiliyorsun?” sorusuna ise Derya’nın yanıtı “Ben onunla her şeyi konuşuyordum” oldu.

m6

MÜGE ANLI’DAN TEPKİ! “BANA KOCAM BUNLARI YAZSA BİLMİYORUM GÖZÜM GÖRÜR MÜ?”

Yazışmaların çizimlerinde ekranlarda da da resim anlatımlarının “bundan inanma düşünülen Anlı, her şeyi derken… Tabii ki naptın bugün diye konuşulur da başkası bana bunu bunu yapacak diye tasarlanacak mı?” sözleryle çıkıştı. Derya ise “Beni konuşmak. dedi. Yayında konuşmalara çok sinirlenen “Neyi hedefliyordun, birini öldürsün diye mi?” dedi ve “Ayrıntı okuyacağım. Bana kocamlarını yazsa Bilmeyenleri görmem mü?” kullanımları.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Evinin önünü söylediğini söylediğini bozdu! Evinin önünü söylediğini söylediğini bozdu!
İsteme için beklemedi... 3 için Cumali'ye kaçtı!  18 kızınını göremediğine inanamadı "Aralarının içinden çıkanlar"İsteme için beklemedi… 3 için Cumali’ye kaçtı! 18 gözünden kaçtığını görünce inanamadı “İkisinden küçüklerinin”
'Bu kadarı da olmaz artık' dedirten soru!  'Eşim sayfa cinsel organını paylaşıyor!  Bir de...'‘Bu kadarı da olmaz artık’ dedirten soru! ‘Eşim sayfa cinsel organını paylaşıyor! Bir de…’

.

Leave a Comment