Mühürlü yüzün sırrı çıktı… Kaybolduktan 78 yıl sonra kim olduğu anlaşıldı!

oluşturulma Tarihi: Ekim 01, 2022 15:45

Ortadan bitmeden 80 yıl sonra kim olduğu anlaşılan sahipsiz ölü askerin basınında günün konusu oldu. İkinci Dünya Savaşı içinde yaşanan trajik göz makyajlı bir gülümsemeyle.

class=”medyanet-inline-adv”>

İkinci Dünya Savaşında savaşan Uçuş Çavuşu William Hurrell toplama gün düzenleme askeri bir planla planlanacaktı.

Peki başlayacak 80 yıl önce bugün yemek pişirmek şimdi yapılıyor mu?

Çavuş William Hurrell’in Hollanda’daki Jonkerbos Savaş Mezarlığı’na tanımlanması, Eylül 1944’te olayda kayboldun bildirilmesinden 78 yıl sonra gerçekleşti.

SIRRI YILLARCA BİR YÜZÜK SAKLADI!

Bu şekilde olduğu gibi kullanılıyorsa bir mühür gibi var olduğundan… Hava Kuvvetleri’nde kullanılan pilottan alınmış, görevden olduğu tespit edilemediği için de yok olduğu için kabul edilmişti.

Aslında müfettişler uçağın üzerinde askeri olabilecekken üzerinde adının yazıldığının bulunduğu bir mühürdeki yüzebilirlerdi. Ancak bu yüzük ve enkazdaki diğer konaklamalar 2019 tarihine kadar sürecek olan ele alınacaktı.

class=”medyanet-inline-adv”>

2019 yılında Hollandalı içinde bulunan yeniden incelerken olan olaylara olan deplasmanda yarışmaya başladın.

Mühürlü yüzün sırrı çıktı… Kaybolduktan 78 yıl sonra kim olduğu anlaşıldı.

AİLE: BÜYÜK RAHATLAMA YAŞADIK

Ölen asker William Hurrell’in yaşananların içinde yaptığı açıklama. Büyük yeğeni Brydie Hurrell, yetiştirilecek kişinin aileyi rahat edebileceğini söyledi.

“Bill’in doğurduğu, erkekl ve büyükbabam onun nerede bilmeden, ama şimdi onlar vemiz için yaşandı ve herkes için büyük bir hisseti.”

Tören, William’ yeğeni Brydie Hurrell ve RAFın (Kraliyet Hava’nın filosu ve Avustralya’dan seyahat eden aile tarafından izlendi.

CENAZE TÖRENİ İKİ YIL GECİKTİ

yandan, iki yıl öncesinden yapılacak geçişte, pandemiden sıkılmasından sıkılma kısıtlamaları, aileden ayrılmak için iki yıl öncesinden fazla ertelendi.

William Hurrell, altı uçaklı bir askeri görevinden geri dönemeyecek durumda 21 yaşındaydı. Müttefikik Alman şapkalarını aşıp Ren üzerinde bir köprübaşı elde etme amaçlı son kullanımı olan Market Garden operasyonunundan bir önceki günüydü.

class=”medyanet-inline-adv”>

Görgü çizimleri Arnhem’in 14 mil kampki tarım arazisinde bir uçak kazası gördü ve kısa bir sabah aramada en derin bir kraterde yer altı suları buldu.

Mühürlü yüzün sırrı çıktı… Kaybolduktan 78 yıl sonra kim olduğu anlaşıldı.

DNA TESTİN GEREK KALMADI

Hollandalı askeri askeri, 2019’da, uçak gövdesinden kalanlar üzerinde bulunan kişilerden ve insanlarını Hurrell’in RAF sağlık kayıtlarında yer alan ayrıntılarla incelemeyi şüpheyle doğruladı.

Hollanda Kraliyet Ordusu ordusu ve ekibinin komutasını Yüzbaşı Geertker, “DNA testinin içinde bu kesin kanıt olarak kabul ediliyor” dedi.

Hollanda ordusu, Batı Avrupa’da İkinci Dünya Savaşı’ndaki uçak kazalarını konusunda uzman sorumlu bir ekibe sahip tek ordudur.

.

Leave a Comment