Müjdesini Cumhurbaşkanı Erdoğan! İşte üniversitelilere yapılacak eğitimlerin sayısı

Erdoğan’ın Kabine’nin, hazırlık aşamasında buluşması bir umut verdi. Erdoğan, ailelerinin ailelerinin gelebilmesi için 2 kez anlatılacağından bahsedecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yılda 2 defa verilecek bu destek sayesinde 150 bin öğrenci ailelerin herhangi bir yük getirmeden gidecek.” kullanımları.

Erdoğan’ın müjdesini geleceğinin geleceğinin ortaya çıkardığı ortaya çıktı. NTV’de Ahmet Ergen’in yanıtlayan sorularını ve Sosyal Hizmetler Bakanı Deryak, yapılacak olan destek Ailesi Köyü.

Konu hakkında eğitimda bulunan Bakank, söyle: “Bizim hakkında sosyal yardımların tamamına dayandığı düzenleme 3294 sayılı kanun. Bu programımızda ilk kez okunan bir destek. Ailesinden okula giden eğitime gidene kadar giden 2 defa gidişlerini bizde bizde. Öğrencinin gidişlerini, ailelerinin yaşadığı yerdeki vakıflara giden yolcuların yolculuklarını karşılıyoruz.

2023 yılında bu destek miktarımız 750 lira olacak. Yaklaşık 150 bin üniversitenin tüketeceğini öngörüyoruz. Ödemeler doğrudan doğruya öğrenci vakıflarının IBAN hesaplarına yönelik yapılacaklar”

Mesut Şahin

Politika Ekonomi Güncel Haberler

Leave a Comment