Murat Sancak’tan flaşlar! Suarez, Cavani, Hulk…

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, bu yıl Spor Toto Süper Lig’i ilk 5’te Avrupa kupalarını tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

Sancak, yolda giderken ve yönetim kurulu üyesi ile birlikte sportif çokduygulu ve Gökhan Göktürk ile kentteki bir okul ekibiyle kendileriyle oynadığı yolunda, ligin 6. haftasında gününde sahalarında 3 kazandıkları ve 3 kazandıkları Trabzonspor maçın seyir keyfiyle güzel ifade ettiği için.
Mario Balotelli’nin takımdan geçmiş stilini belirten Sancak, “Mario Balotelli takımdan erken gitseydi, listemizde Luis Suarez, Cavani, Pato ve Hulk gibi oyuncular olabilirler. Bunlarla görüşmeler yapacaktık ama Mario bizi o kadar oyaladı ki kimseyle görüşemedik. Gitmesi bir şey kaybettirmedi, Dzyuba ve Gulbrandsen geldi onun yerine. Kadromuz iyi, Trabzonspor maçında forvetsiz oynadık.” diye konuştu.

Sancak, Balotelli’nin transfer olduğu kişi Sion’da yaşanan sorunlarla ilgili, “Mario bu, onun gün bir haberi çıkabiliyor. Onu Sion’da bir Murat Sancak yok, kahrını çekecek Gökhan Göktürk yok. Orada çok sorun olduğunu düşünüyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Geçen sezon Süper Lig’deki hedefleriyle ilk 10 olduğunu anımsatan Sancak, bu yılki hedefleriyle, “Geçen sordular, ‘Hedefimiz ilk 5’ dedim. İlk 5’te yer alma ve Avrupa kupalarına gitme arzumuz var. Her şey nasip, Allah nasip etmedikten sonra hiçbir şey olmaz. Allah nasip ederse de engelleyemez.” kullanımları.


Osman Kocaer
Haber7.com – Spor Editörü

Haber 7 - Osman Kocaer

.

Leave a Comment